Přihlásit
header 1000 kapital

GENERÁLNÍM ŘEDITELEM IKS KB BYL JMENOVÁN FRANCK DU PLESSIX

GENERÁLNÍM ŘEDITELEM IKS KB BYL JMENOVÁN FRANCK DU PLESSIX

Franck du Plessix byl jmenován do funkce generálního ředitele a předsedy představenstva Investiční kapitálové společnosti Komerční banky (IKS KB), která je dceřinou společností skupiny Amundi v České republice.


Franck du Plessix pracuje ve společnosti Amundi od roku 2010, kde po dobu dvou let působil jako vedoucí prodeje strukturovaných produktů a následně rozvíjel nová partnerství s mezinárodními distribučními sítěmi. Před nástupem do Amundi pracoval pro skupinu Société Générale. V letech 2003 až 2008 působil jako vedoucí prodeje v oblasti řízení strukturovaných aktiv ve společností SGAM AI, předtím byl tři roky obchodním ředitelem Société Générale Private Banking ve Francii. Franck svou kariéru zahájil v roce 1988 jako makléř pro Société Générale ve Francii i v zahraničí.
Franck du Plessix vystudoval vysokou školu managementu Ecole Supérieure de Commerce v Rouen a získal také titul MBA z univerzity Kellogg NorthWestern University. Absolvoval i postgraduální studium zaměřené na wealth management, kde získal francouzský diplom.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha