Přihlásit
header 1000 kapital

NESPRESSO MÁ NOVOU COUNTRY BUSINESS MANAGERKU

NESPRESSO MÁ NOVOU COUNTRY BUSINESS MANAGERKU

Společnost Nestlé Nespresso SA, světový průkopník a špička na trhu s porcovanou kávou nejvyšší kvality, oznamuje nástup Simone Jansen do pozice Country Business Manager.

Simone Jansen vede tým společnosti Nespresso od začátku září 2015. Do českého zastoupení Nespresso přichází po dvanácti letech v Nespresso Německo, kde působila šest let na pozici
marketingové ředitelky a později na pozici obchodní ředitelky pro B2C kanál. Podílela se na rozvoji značky, povědomí o značce a stála za vybudováním on-line prodejního kanálu.

„Jsem potěšena, že mohu pokračovat v úspěšném budování značky Nespresso v České republice, která na trhu patří k synonymu kvalitní kávy a zážitku s kávou. Stále rostoucí členská základna Nespresso Clubu dokazuje správný směr. Za své osobní cíle si kladu posílit povědomí a pozici značky. Přeji si, aby za propagací kávy Nespresso stáli přímo její zákazníci a to ti co si vychutnávají kávu v pohodlí domova, ale i ve svých kancelářích a oblíbených restauracích či kavárnách,“ říká Simone Jansen.

Simone má bohaté zkušenosti z nadnárodních společností, které zužitkuje při budování povědomí o značce Nespresso na českém trhu, jenž je jedním z nejrychleji rostoucích.
Nová Country Business Managerka Simone miluje kávu. Ráno si dopřává cappucino, během dne a to většinou po obědě a večeři oblíbené Espresso Arpeggio. S kávou ráda experimentuje a vždy netrpělivě očekává nové Limitované Edice obohacující řadu dnes již 23 druhů Grands Crus.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha