Přihlásit
header 1000 kapital

Prestižní ocenění Red Dot pro Tescomu

Tescoma -deskaTescoma, česká firma s vlastním vývojovým a designérským centrem, letos v červenci převezme hned tři světová ocenění Red Dot Design Award za design v německém Essenu. Celkově jich má na „svém kontě“ již 5.
 
Tescoma - sitkoTescoma obdržela vůbec nejvyšší ocenění Red Dot Design Award Winner 2014 a dvě Red Dot Design Award Honourable Mention 2014. Nejvýznamnější světové ocenění Red Dot: Winner 2014 obdržela krájecí deska VITAMINO s antibakteriální úpravou
povrchu a dva Red Dot: Honourable Mention 2014 náleží zdobicímu sítku DELÍCIA a oboustranným vykrajovátkům DELÍCIA z vysoce odolného plastu ve tvarech hvězdy, stromečku, srdíčka, panáčka, sušenky, kolečka a květu.
Prestižní ocenění za výjimečný design uděluje odborná porota v centru Nordrhein Westfalen v německém Essenu, a to již od roku 1955. Výrobky české společnosti TESCOMA bodují
v tomto designérském klání od roku 2010, kdy porotu okouzlila nápaditě řešená dřevěná rozkládací podložka ONLINE a v roce 2013 na úspěch navázala stylová čajová konvice TEO se dvěma vyluhovacími sítky.
Pro českou fi rmu kuchyňského nářadí a nádobí TESCOMA, která exportuje svou produkci (pozn. aktuálně téměř 3000 aktivních položek) do více než 100 zemí světa a v současné době se pyšní už celkem 5 „Red Doty“, má toto ocenění obzvláště v letošním roce zásadní význam. Právě letos totiž TESCOMA expanduje do mateřské země udílení světově uznávaných Red Dot ocenění, sousedního Německa.

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha