Přihlásit
header 1000 kapital

VÝSLEDKY 3. ROČNÍKU SOUTĚŽE PRÁVNICKÁ FIRMA ROKU 2010

Ve třetím ročníku soutěže Právnická firma roku, kterou organizuje společnost EPRAVO.CZ, se nejúspěšnějšími advokátními kancelářemi podle počtu vítězství staly Havel & Holásek, Weil, Gotshal & Manges a White & Case. Získaly nejvíce umístění mezi nejlepšími pěti kancelářemi, a to v polovině vyhlášených kategorií. Kancelář Havel & Holásek si zároveň udržela post největší právnické firmy v ČR.
Do soutěže Právnická firma roku 2010 se stejně jako loni zapojilo 65 advokátních kanceláří. Na základě soutěže vznikl aktuální nezávislý žebříček doporučovaných advokátních kanceláří ve čtrnácti kategoriích práva.
EPRAVO.CZ pod odbornou záštitou České advokátní komory v rámci soutěže Právnická firma roku 2010 vyhlásilo patnáct soutěžních kategorií, z toho čtrnáct oborových: právo obchodních společností včetně hospodářské soutěže, developerské a nemovitostní projekty, fúze a akvizice, bankovnictví a finance, telekomunikace a média, pracovní právo, veřejné zakázky, duševní vlastnictví, právo informačních technologií, restrukturalizace a insolvence, řešení sporů a arbitráže a oproti loňsku přibyly ještě kategorie sportovní právo, daňové právo a trestní právo. Samostatnou kategorií je Největší právnická firma v České republice, která je hodnocena na základě součtu počtu právních partnerů, advokátů pracujících pouze pro tuto kancelář a advokátních koncipientů.
„Letošní klání bylo neskutečně vyrovnané a rozhodně se nedá hovořit o absolutním vítězi. To dokazuje, že se při rozhodování cení u právnických firem jejich specializace na dílčí segmenty práva,“ říká organizátor soutěže a předseda představenstva společnosti EPRAVO.CZ Miroslav Chochola.

 

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha