Přihlásit
header 1000 kapital

WIZZ AIR SPOUŠTÍ WIZZ YOUTH CHALLENGE

WIZZ AIR SPOUŠTÍ WIZZ YOUTH CHALLENGE

STUDENTI MOHOU VYHRÁT NEOMEZENÉ CESTOVÁNÍ V SÍTI WIZZ PO DOBU 1 ROKU

Wizz Air, největší nízkonákladový letecký dopravce ve střední a východní Evropě, dnes oznámil, že spustil první WIZZ Youth Challenge, mezinárodní soutěž případových studií pro studenty univerzit a vysokých škol. Soutěž poskytuje nadcházející generaci manažerů fantastickou příležitost k nabytí profesionálních zkušeností při řešení reálných obchodních problémů. Hlavní cenou pro vítěze soutěže je neomezené cestování v síti WIZZ po dobu jednoho roku.

Aktivní studenti bakalářského (BA/Bsc) nebo magisterského (MA/MSc) studijního programu na univerzitě nebo vysoké škole se mohou zaregistrovat do soutěže, zaměřené na leteckou dopravu a marketing, do 5. dubna 2017 kompletním vyplněním formuláře přihlášky, dostupné na adrese wizzair.com/en-gb/wizz-youth-challenge, a jeho odesláním na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Všechny přihlášené týmy obdrží dne 7. dubna 2017 zadání pro případovou studii včetně podrobných pokynů a podkladových materiálů. Termín pro odevzdání práce je 21. dubna 2017. Interní hodnoticí tým WIZZ vybere týmy s nejlepšími případovými studiemi. Jejich členové budou pozváni do finálového kola, které se uskuteční 18. května 2017 v Budapešti. Finalisté budou prezentovat své případové studie před porotou soutěže WIZZ Youth Challenge, která bude složena z členů nejvyššího vedení společnosti Wizz Air a nezávislých odborníků.
Členové vítězného týmu si budou moci užívat jeden rok neomezeného cestování v síti WIZZ, která v současnosti nabízí více než 500 linek z 28 základen a spojuje 138 destinací ve 40 zemích. Týmy, které se umístí na 2. a 3. místě, obdrží od letecké společnosti bezplatné zpáteční letenky.

Více informací o soutěži WIZZ Youth Challenge naleznete na wizzair.com/en-gb/wizz-youth-challenge.
Owain Jones, výkonný ředitel společnosti Wizz Air, k tomu říká: „Wizz Air je jako největší nízkonákladová letecká společnost ve střední a východní Evropě hrdý na příležitosti, které vytváří pro lidi, ať se jedná o příležitosti pro naše zákazníky, kteří si mohou užívat skvělou kvalitu letecké dopravy s nejnižšími cenami letenek, nebo o příležitosti pro naše talentované, nadšené členy týmu WIZZ k rozvoji jejich kariéry v jedné z nejrychleji rostoucích leteckých společností v Evropě. Proto s radostí spouštíme soutěž WIZZ Youth Challenge, která představuje výjimečnou příležitost pro novou generaci manažerů. Její účastníci si prověří své dovednosti a znalosti a zároveň získají skutečné profesionální zkušenosti, k nimž přispěje i komunikace s vedoucími pracovníky z odvětví letecké dopravy, včetně jejich zpětné vazby. Ve společnosti Wizz Air usilujeme o podporu studentů s vášní pro letectví a management a těšíme se na setkání s nejlepšími týmy ve finálovém kole v Budapešti.“

Stručně o společnosti Wizz Air
Wizz Air je největší nízkonákladovou leteckou společností ve střední a východní Evropě. Provozuje flotilu 77 letadel Airbus A320 a Airbus A321 a nabízí letecké spojení na více než 500 linkách z 28 základen, přičemž propojuje 138 destinací ve 40 zemích. Tým společnosti Wizz Air, složený z cca 3000 leteckých profesionálů, poskytuje služby nejvyšší kvality a velmi nízké ceny letenek. V roce 2016 se proto pro služby společnosti Wizz Air rozhodlo 23 milionů cestujících. Společnost Wizz Air je kotována na Londýnské burze cenných papírů LSE (London Stock Exchange) pod kódovým označením WIZZ a je zahrnuta do indexů FTSE 250 a FTSE All-Share. Wizz Air je držitelem registrace provozně bezpečnostního auditu IOSA (IATA Operational Safety Audit), který je považován za globální etalon v oblasti hodnocení bezpečnosti letecké přepravy. Wizz Air nedávno získal ocenění „Value Airline of the Year 2016“ od předního odborného časopisu Air Transport World a ocenění „Low Cost Airline of the Year 2016“ od Centra pro letectví CAPA, předního poskytovatele nezávislých informací o trhu letecké dopravy.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha