Přihlásit
header 1000 kapital

Uber na českém a slovenském trhu roste a rozšiřuje tým

Uber na českém a slovenském trhu roste a rozšiřuje tým

Novým generálním ředitelem je Tomáš Peťovský

Technologickou společnost Uber v České a Slovenské republice vede nový generální ředitel Tomáš Peťovský (32). Jeho úkolem bude nejenom zajistit hladké fungování služby z pohledu uživatelů, ale zejména zajistit další rozvoj a růst společnosti, prohloubit spolupráci a dialog s obchodními partnery, odbornými organizacemi a veřejnou správou. Tomáš Peťovský do Uberu přichází ze společnosti Google, kde působil šest let na vedoucích obchodních pozicích se specializací na klienty z oblasti maloobchodu, automobilového průmyslu a financí.

„Mojí vizí je „Váš Uber pro každý den,“ tedy aby byl Uber pro všechny, kteří se potřebují dostat z bodu A do bodu B přirozenou a zároveň první volbou, stejně jako když pro hledání na internetu automaticky využíváme služby Google,“ vysvětlil nový generální ředitel Uberu pro Česko a Slovensko Tomáš Peťovský, který sám sebe označuje za technologického nadšence.

"Česko a Slovensko jsou pro Uber jedny z nejdůležitějších trhů v regionu střední a východní Evropy. Na příkladu Uberu obyvatelé Prahy a Bratislavy jasně ukázali, že oceňují inovativní řešení a dokážou je vzít rychle za své. Uber jim přinesl novou možnost, jak se pohybovat po městě bezpečně a pohodlně. V ruku v ruce s neustále rostoucí poptávkou bych chtěl na oba trhy přinést další nová zajímavé řešení v rámci platformy Uber," dodal Peťovský.

Tomáš Peťovský pracoval od roku 2009 v evropské centrále Googlu v Irsku, kde měl jako Senior Associate na starosti prodej produktů, konzultační služby klientům a reklamní politiku v regionu střední a východní Evropy. V roce 2012 se vrátil na Slovensko na pozici Industry Manager, na které se mimo jiné podílel na vybudování obchodních vtahů Google s šesti z deseti největších klientů v zemi a poskytoval poradenství v oblasti marketingu a on-line prodeje. Tomáš Peťovský absolvoval magisterské studium na Vysoké škole ekonomické v Praze a MBA program na prestižní manažerské škole INSEAD v Singapuru a Francii. Mezi jeho koníčky patří cestování (navštívil již 45 zemí z pěti kontinentů), sport (lyžování, běh, fitness) a četba (zejména autobiografie ze sportovního prostředí).

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha