Přihlásit
header 1000 fit

Physiomer na pomoc alergikům

PHYSIOMER alergie  hypertonicPhysiomer je osvědčený výrobek s 25letou tradicí, pocházející z Francie. Jde o mořskou vodu z  chráněné oblasti zálivu Saint Malo v Lamanšském průlivu, kde průzračná mořská voda obsahuje minerály a stopové prvky, které mají blahodárný vliv nejen na nosní sliznici. 
 
Nosní sprej Physiomer je zdravotnický prostředek s klinicky ověřeným účinkem přináší účinnou a přitom šetrnou pomoc při léčbě akutní i alergické rýmy. Jde o hypertonický roztok 100% přírodní, neředěné mořské vody, který dokáže zmenšit otok horních cest dýchacích a zprůchodní ucpané nosní cesty tak, že budete moci volně dýchat. 
Na rozdíl od některých léčivých přípravků organismus nezatěžuje, nevytváří návyk, a proto je vhodný k dlouhodobému užívání například při řešení chronických obtíží. Vzhledem k čistě přírodnímu složení je ideálním přípravkem pro těhotné a kojící ženy, děti už od 2 let i diabetiky.
 Klinická studie potvrdila, že Physiomer nejen usnadní dýchání, ale účinně hojí nosní sliznice a dokáže redukovat protizánětlivé faktory, čímž pomáhá předcházet dalším infekcím. 
Díky inovativnímu balení v nerozbitných lahvích bez dráždivých hnacích plynů je jeho aplikace snadná a bezpečná. Nyní je Physiomer nově také v kapesním balení 20 ml, jehož malá velikost umožňuje mít ho kdykoli u sebe na cestách, v zaměstnání nebo pobytu v přírodě.  
K zakoupení v lékárnách.

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha