Přihlásit
header 1000 fit

Repelenty PREDATOR se s klíšťaty a komáry nemazlí

Repelent PredatorLéto je jako stvořené pro výlety, pobyty v lese, u vody i pro venkovní posezení s přáteli. Dokonalou přírodní idylku však dokážou narušit bzučící a lezoucí stvoření a vy místo toho, abyste si užívali, odháníte dotěrné komáry a obáváte se nebezpečných klíšťat. A přitom stačí jednoduchá prevence, účinná proti komárům i klíšťatům současně -  Repelent PREDATOR. Výrobky Repelent  PREDATOR jsou testovány přímo v terénu a to, že fungují naprosto spolehlivě, potvrdily testy ze záplavových oblastí lužních lesů, rodišti milionů komárů a klíšťat. Byly vyvinuty pro ničím nerušený pobyt v přírodě i v extrémních podmínkách. Formule Repelent Predátor MAXX plus se doporučuje k ochraně před hmyzem v tropických oblastech. 
  
Repelent PREDATOR  je sprej v praktickém obalu, který snadno umístíte třeba do kapsy. Je možné ho aplikovat na pokožku i oděv s dlouhotrvajícím účinkem až 5 hodin. Dokáže spolehlivě odpudit komáry i klíšťata a tak vás ochránit před nebezpečnými nákazami. Příjemně voní, je šetrný k pokožce a vhodný pro děti už od 2 let.
Repelent Predator ForteSilnější je Repelent PREDATOR FORTE se zvýšeným obsahem účinných látek, který dokáže parazity odpuzovat po dobu celých 6 hodin. 
Pro dlouhodobý pobyt v přírodě s extrémním výskytem nebezpečného a obtížného hmyzu použijte PREDATOR MAXX plus. Jako nejúčinnější repelent na trhu dokáže chránit pokožku až 8 hodin a oděv dokonce až 7 dní. Je nepostradatelným pomocníkem na místech s vysokým rizikem nákazy přenášené hmyzem, jakou je např. malárie. Bezpečně chrání i při vysoké fyzické zátěži a hmyz nejen odpuzuje, ale také hubí.
Repelent Predator JuniorSpolehlivou ochranou pro děti je Repelent PREDATOR JUNIOR.  Aerosolový repelent proti komárům, klíšťatům, muchničkám i vši dětské k aplikaci na pokožku, vlasy  i oděv. Neobsahuje alkohol a díky tomu je vhodný pro ochranu dětí už od 3 měsíců a to i pro osoby s citlivou pokožkou. Vyniká delikátním složením a jemnou parfemací. Navíc obsahuje UV filtr pro ochranu pokožky před sluncem. 
Zakoupíte v lékárnách, drogeriích i běžných obchodech.

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha