Přihlásit
header 1000 fit

Bojujte proti času s ARTISTRY YOUTH XTEND™

ARTISTRY YOUTH XTEND Vyživující oční krémVýrobková řada péče o pleť společnosti Amway se opět rozrůstá. ARTISTRY YOUTH XTEND™ představuje nové možnosti, jak dát pleti mladý a svěží vzhled. Inovativní přísady stimulují vlastní proteiny pleti, pomáhají tak omezovat výskyt vrásek a chránit pleť proti nepříznivým vlivům okolí.
 
Moderní žena se v zaměstnání i soukromém životě potýká s celou řadou výzev a nároků, přesto chce vypadat stále co nejlépe. První vrásky se však vždy objeví, u většiny žen mezi 25 a 40 lety. Ať už je jejich životní styl jakýkoli, vrásky už nemusí být nutným důsledkem. „Ženy mají nyní možnost ovlivnit to, jak jejich pleť i přes postupující věk vypadá,“ říká Chris Masotti z Výzkumného institutut Amway. 
 
V čem spočívá tajemství mladého vzhledu? Především v proteinech, například v kolagenu či sirtuinu. To je hlavní zjištění mezinárodního týmu vědců a dermatologů z Výzkumného institutu Amway. Přirozený dostatek těchto proteinů ubývá s věkem a pleť tak ztrácí elasticitu, vlhkost a jemnost. ARTISTRY YOUTH XTEND od Amway pomáhá s tímto procesem bojovat. „Vyvinuli jsme řadu výrobků, které pomáhají 'přeprogramovat' biologické hodiny pleti a oddálit tak přirozené projevy stárnutí,“ dodává Chris Masotti.
 
Kolekce ARTISTRY YOUTH XTEND je založená na aktivním komplexu LifeSirt, tvořeném z extraktu z myrty, keře rostoucího především v okolí Středozemního moře. V kombinaci s moderními technologiemi látky z této rostliny přispívají k produkci sirtuinu, tedy proteinu, který pomáhá udržovat mladistvý vzhled pleti. Výrobky z této řady navíc obsahují peptid Micro X-6, který podporuje produkci kolagenu a přispívá tak k pružnosti pleti. Extrakty z aceroly, plodů baobabu afrického a černého rybízu pak pokožku vyživují, chrání proti vysychání a volným radikálům. 
 
Laboratorní testy ukázaly, že ARTISTRY YOUTH XTEND zvyšuje produkci těchto proteinů až o 280 procent. Výsledkem je, že již po jednom týdnu užívání viditelně ubývá malých vrásek a pleť vypadá zdravěji a svěžeji.
 
S novými výrobky ARTISTRY přichází i nová tvář této značky, australská herečka Teresa Palmer, známá například z filmu Mrtví a neklidní či Láska a čest. „Mám radost z toho, že můžu spolupracovat se značkou jako je Artistry. Tedy se značkou skvělých produktů, které nám pomáhají vypadat a cítit se dobře,“ říká Teresa Palmer.  
 
Pěsticí kosmetika řady ARTISTRY YOUTH XTEND zahrnuje:
 
ARTISTRY YOUTH XTEND bohatá čistící pěna
Hedvábně jemná čisticí pěna představuje luxusní prostředek k odstranění nánosů líčidel i nečistot, které mohou ucpávat póry. Jakmile se přípravek změní v bohatou pěnu, dojde k aktivaci hydratačních složek, které se dostanou přímo k vyčištěné pleti, což je zárukou maximální absorpce a hydratace. Obsahuje výtažek z exotického afrického baobabu, jemuž se říká „strom života“, hydratuje a chrání pokožku při čištění, zatímco patentovaný výtažek z ovsa pleť ošetřuje, vyhlazuje a posiluje.
 
ARTISTRY YOUTH XTEND zjemňující emulze
Obsahuje výtažky z Liriope muscari, asijské vždyzelené rostliny, která pomáhá předcházet ztrátě hydratace. Připravuje pleť na ošetření revolučními přípravky řady ARTISTRY YOUTH XTEND určenými k boji proti stárnutí, , čímž přispívá k znásobení jejich účinků. Zjemňující emulze, která se používá po probuzení a před usnutím, pomáhá zadržovat vzácnou vláhu, pleť zjemňuje a ošetřuje a zanechává ji hebkou, pevnou a připravenou na další fázi omlazení. 
 
ARTISTRY YOUTH XTEND Koncentrované sérum
Účinné sérum pomáhá snížit viditelnost jemných linek a vrásek, obsahuje vysoké koncentrace 
výtažku LifeSirt, rostlinného výtažku z listů středomořské myrty obecné, který povzbuzuje a zvyšuje přirozenou produkci bílkovin v pokožce až o 280 %. Sérum přispívá k prodloužení životního cyklu buněk pokožky, díky čemuž pleť působí mladistvěji.
 
ARTISTRY YOUTH XTEND Vyživující oční krém
Vyživující oční krém byl speciálně sestaven k ošetření citlivé pokožky kolem očí a ke snížení viditelnosti jemných linek a vrásek. Používá se ráno nebo na noc, kombinuje sílu přírody a vědy a povzbuzuje přirozenou produkci bílkovin. Krém odstraňuje známky poškození pokožky a chrání ji proti poškození v budoucnu.   
 
ARTISTRY YOUTH XTEND Ochranný krém
Hydratační krém je určen pro ochranu normální a suché pleti před negativními účinky každodenních činností, znečištěného prostředí i stárnutí. Ochranný krém, který se používá ráno, obsahuje SPF 15 a jedinečnou kombinaci přírodních regeneračních složek a antioxidantů. Používáním Ochranného krému docílíte jemné, svěží a hydratované pleti po celý den.
 
ARTISTRY YOUTH XTEND Ochranná emulzeARTISTRY YOUTH XTEND Ochranná emulze
Ochranná emulze, která se dokonale hodí pro mastnou a smíšenou pleť, zajišťuje účinnou ochranu proti všem každodenním nepříjemnostem a škodlivým agresivním látkám v okolním prostředí, jako jsou UVA a UVB záření, volné radikály a znečištění. Ochranná emulze, která je dost lehká na to, aby pleť nechala dýchat, a přitom dlouhodobě hydratuje, dokonale doplní každý systém péče o pleť, jenž si klade za cíl chránit a podporovat mladistvě zářivý vzhled.
 
ARTISTRY YOUTH XTEND Vyživující krém
Luxusní noční hydratační krém s výrazně zvláčňujícími složkami, které Vám během spánku vyhladí a oživí pleť. Po probuzení bude Vaše pleť jemnější a mladistvější. Dokonale vyvážená kombinace účinných přírodních složek a průlomové vědecké receptury přispívá k oživení, hydrataci a zpevnění pleti během noci.
 
ARTISTRY YOUTH XTEND Vyživující emulze
Luxusní lehká emulze, která je ideální pro smíšenou či mastnou pleť, je jedním z klíčových výrobků řady ARTISTRY YOUTH XTEND. Tato lehká emulze, která se nanáší večer, působí přes noc a přeprogramuje budoucnost Vaší pleti tím, že povzbuzuje přirozenou produkci bílkoviny a snižuje viditelnost jemných linek a vrásek. Vyživující emulze zároveň poskytuje koncentrovanou dávku hydratace, díky níž bude Vaše pleť na pohled svěžejší a na dotyk pevnější.
 
 
ARTISTRY YOUTH XTEND Vyživující oční krém
Vyživující oční krém byl speciálně sestaven k ošetření citlivé pokožky kolem očí a ke snížení viditelnosti jemných linek a vrásek. Používá se ráno nebo na noc, kombinuje sílu přírody a vědy a povzbuzuje přirozenou produkci bílkovin. Krém odstraňuje známky poškození pokožky a chrání ji proti poškození v budoucnu.   
 
ARTISTRY je prestižní řada péče o pleť a dekorativní kosmetiky značky, která udává vědeckovýzkumné standardy v oblasti péče o pleť a dává Vám prostředky, jak ovlivnit vzhled a kondici Vaší pleti. I proto je značka ARTISTRY jednou z pěti předních celosvětově nejprodávanějších značek prémiové kosmetiky. Již od roku 1968 je značka ARTISTRY průkopníkem vědeckých a technologických poznatků a nastavuje měřítka v oblasti péče o pleť – a to s výsledky, které i Vaší pleti pomáhají vypadat stále skvěle.
 
Amway je celosvětově největší společnost v oblasti přímého prodeje. Její celosvětový obrat činí 11,3 mld. dolarů, disponuje více než 21 tisíci zaměstnanci a třemi miliony distributorů. Amway, kterou založili v roce 1959 Rich DeVos a Jay Van Andel v americkém Michiganu, nabízí spotřebitelské zboží a obchodní příležitosti podpořené globálním zemědělským, výrobním a logistickým řetězcem. Více než 900 vědců, inženýrů a techniků z různých oborů pracuje v 75 laboratořích pro výzkum, vývoj a zajišťování kvality po celém světě. Podporují tak vývoj výrobků společnosti a budují špičkovou vědeckou tradici. Novinky ze společnosti najdete na webu www.amway.cz a www.news.amway.cz. 

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha