Přihlásit
header 1000 fit

ESTÉE LAUDER PŘEDSTAVUJE ŘADU RESILIENCE LIFT EXTREME

powerofthreeRychlejší regenerace pleti ve středním věku

Tak jak stárneme, začíná se v pokožce snižovat tvorba kolagenu a elastinu, zmenšují se zásoby energie a přirozené ochranné mechanismy pleti nefungují tak, jak by měly. Nejen že je snížena schopnost pleti regenerovat se po každodenním působení nepříznivých vlivů, ale navíc se zpomaluje rychlost, s jakou se starší pleť regeneruje.

Tým Est?e Lauder pro výzkum a vývoj sliboval – a také představil – lepší účinky pro vypnutí a zpevnění pleti ve středním věku.

„Řada Resilience Lift Extreme představuje novou generaci výrobků určených pro péči o pleť, které cíleně působí na tyto viditelné známky stárnutí, napomáhají pleti bránit se tak, že urychlují její přirozenou obnovu, přičemž jí navracejí zářivost a pleť vypínají.
Řada Resilience Lift Extreme dodává pleti, jejíž schopnost regenerace byla po vzniku viditelných známek stárnutí oslabena, tři hlavní příznivé účinky: Více pevnosti! Více života! Více hydratace!

 

Výrobky z řady Resilience Lift Extreme vypínají pleť rychleji a lépe, než kdykoli předtím, díky exkluzivní technologii od Estee Lauder zvané ExtremeLift3 Complex. Komplex působí na třech úrovních: napomáhá pokožce posílit přirozenou tvorbu kolagenu a elastinu; naplňuje pokožku složkami dodávajícími energii; a je silným zdrojem vlhkosti. Pleť ve středním věku vypadá pevnější, plnější a vypjatější, připravená čelit životu s obnovenými silami!

Tuto novou řadu výrobků pro péči o pleť tvoří:
• Ultra zpevňující krém Resilience Lift Extreme Ultra Firming Creme SPF15 (normální/smíšená pleť)
• Ultra zpevňující krém Resilience Lift Extreme Ultra Firming Creme SPF (suchá pleť)
• Ultra zpevňující voda Resilience Lift Extreme Ultra Firming Lotion SPF15
• Ultra zpevňující noční krém Resilience Lift Extreme OverNight Ultra Firming Creme
• Ultra zpevňující oční krém Resilience Lift Extreme Ultra Firming Eye Creme
• Extra zpevňující revitalizační maska Resilience Lift Extreme Extra Firming Revitalizing Mask

Výrobky z řady Resilience Lift Extreme jsou dermatologicky a oftalmologicky testovány; nezpůsobují akné.

Pokyny k použití: Ultra zpevňující oční krém Resilience Lift Ultra Firming Eye Creme se aplikuje ráno a večer vždy po očištění tváře. Ultra zpevňující voda Resilience Lift Extreme Ultra Firming Creme SPF 15 nebo ultra zpevňující voda Ultra Firming Lotion SPF15 se aplikuje ráno po očištění pleti, ultra zpevňující noční krém Resilience Lift Overnight Ultra Firming Creme se aplikuje na tvář večer po očištění pleti.

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha