Přihlásit
header 1000 fit

Historie Advanced Night Repair

bottle_white_bgrdV roce 1982 představila Estee Lauder přípravek, který způsobil revoluci v myšlení žen o pleti – a její péči. Původní sérum Night Repair si brzy našlo oblibu u redaktorů časopisů zaměřených na kosmetiku a u žen po celém světě, a dostalo modernější podobu pouze jednou, v roce 1990, kdy se z něj stalo sérum Advanced Night Repair. Přípravek ANR vždy pleti poskytoval tu nejmodernější obnovu díky specificky namíchanému koktejlu regeneračních technologií. Malá ikonická hnědá lahvička je tak proslulá a žádaná, že k její změně by snad došlo jen tehdy, pokud by bylo dosaženo monumentálního vědecko-technologického pokroku. Avšak to, co o séru Advanced Night Repair víme a co na něm máme tak rády, zůstává stejné - ikonický obal, hladká textura, charakteristický sametový pocit, který zanechává, když se aplikuje na pokožku, a úžasné blahodárné účinky pro pleť!

 

• Advanced Night repair je regenerační serum, které pleť regeneruje, chrání a hydratuje.
• Advanced night Repair dokáže synchronizovat a znovu nastavit vnitřní mechanismy obnovy. Chrání proti škodlivinám z ovzduší.

Výsledkem je viditelné zlepšení známek stárnutí. Účinně bojuje proti linkám, nejednotnému tónu pleti a dehydrataci.

Obsahuje dvě nové technologie.
1) Chronolux Technologie synchronizuje činnost buněk, zlepšuje mezibuněčnou komunikaci a celkovou kondici pleti. Pomáhá pleti obnovit vlastní regenerační schopnosti
2)Technologie AGT pomáhá napravovat poškození pleti vlivem škodlivin z ovzduší a chrání pleť před agresivním vlivy okolního prostředí.

Advanced Night Repair funguje jako prevence, dokáže totiž neutralizovat na 90% volných radikálů. Zároveň dostatečně hydratuje díky kyselině Hyaluronové – magnetu vody.

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha