Přihlásit
header 1000 fit

Pochutnejte si na zdravých pamlscích bez lepku

fit tycinka1Moderní doba s sebou nese mnohé výdobytky, ale také nezanedbatelné množství neduhů. Jedním z nich je nezdravé životní prostředí a s ním související zvyšující se počet potravinových alergií i nejrůznějších onemocnění trávicí soustavy. Poměrně často se mluví o celiakii, nesnášenlivosti/intoleranci lepku či alergii na lepek obsažený především v běžných obilninách.

 

Celiakie je  neléčitelné postižení organismu a jediným řešením zůstává bezlepková dieta. Dříve bylo sehnat potraviny tohoto typu poměrně náročné, situace se však postupně zlepšuje. Širokou nabídku pochoutek v bezlepkové variantě nabízí společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina.

Pokud vy nebo vaši blízcí patříte mezi celiaky, dozajista tyto zdravé pochoutky oceníte. Müsli tyčinky Fit jsou vyrobeny z kvalitních přírodních surovin, jako jsou nejrůznější cereálie, semínka a oříšky. Mají vysoký podíl sušeného ovoce, a to především českých jablek, které si výrobce pěstuje ve vlastních sadech, v krásné přírodní oblasti v podhůří Jeseníků. Jablka jsou zpracovávána ve vlastní sušárně a chutný ovocný produkt je zcela využit při výrobě müsli tyčinek Fit. V nabídce společnosti jsou 2 bezlepkové varianty - Fit pomerančová a Fit pomerančová v kakaové polevě.

Fit tycinka goV portfoliu společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina nalezneme i müsli tyčinky v polevě vyráběné pod značkou Go. Tyto bezlepkové tyčinky jsou dostupné ve všech třech variantách. Jejich hlavní složkou tvoří extrudovaná kukuřice, rýže a kukuřičné lupínky. Ta je doplněna o sušené plody podle konkrétní varianty tyčinky. Pochutnat si tak můžete na tyčince Go s chutí kakaa v tmavé hořké polevě, Go rybízové v jogurtové polevě nebo Go jahodové v jogurtové polevě.

Fit - krupkyKromě tyčinek, během pravidelného nákupu, nezapomeňte přidat do svého košíku i bezlepkové cereálie značky BERSI, vyrobené společností ÚSOVSKO FOOD.
Výbornou sladkou pochoutkou jsou cereální Duhové kuličky z kukuřičné krupice ve čtyřech ovocných příchutích jahody, citrónu, jablka a pomeranče. Bonusem tohoto bezlepkového extrudovaného výrobku je, že ovocné duhové kuličky neobsahují žádná umělá barviva. Milovníci populárního colového nápoje jistě ocení zajímavou novinku Cola kuličky a „sladkomilové“ si nejvíce pochutnají na nové receptuře extrudovaných Čoko kuliček. Velmi oblíbené a chutné jsou také cereálie Medínek s medem a kakaovým práškem.

Společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina nabízí kromě zdravých sladkých laskomin i neméně atraktivní BERSI snacky, které se hodí pro celodenní mlsání dětí i dospělých. Do této nabídky patří Bezlepkové kukuřičné křupky Maxínek neobsahující žádnou přidanou sůl a absolutní novinkou v této kategorii jsou bezlepkové Kukuřičné křupky s jáhlami a Kukuřičné křupky s pohankou. Všechny uvedené bezlepkové výrobky, müsli tyčinky Fit, tyčinky Go i cereální pochoutky BERSI, jsou v prodeji v běžné obchodní síti.

Další informace naleznete na: www.fit.eu a www.bersi.cz

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha