Přihlásit
header 1000 fit

Fit Nature – denní porce energie podle nejnovějších výživových trendů

BER062 FIT 05 v01 R foil Fit-brusinka 150dpi sRGBTo, že by každý z nás měl denně zkonzumovat minimálně jednu porci ovoce, je známý fakt. Ovoce obsahuje velké množství látek důležitých pro zdravý vývin a fungování organismu, jako jsou vitaminy, minerály, vláknina, organické kyseliny či přírodní antioxidanty. 
Ideální variantou ovocné svačinky je müsli tyčinka Fit Nature. Je vyrobena jen z toho nejlepšího ovoce a cereálií a splňuje i ty nejnáročnější standardy zdravé výživy. Ne náhodou müsli tyčinka Fit Nature brusinka v jogurtové polevě získala v roce 2013 ocenění Česká chuťovka. 
 
České müsli tyčinky značky Fit jsou vyrobeny z kvalitních přírodních surovin, jako jsou nejrůznější cereálie, semínka a oříšky. Mají vysoký podíl sušeného ovoce.
Významnou složkou produktu je sušené ovoce, především jablka pěstovaná ve vlastních sadech akciové společnosti ÚSOVSKO, která jsou následně zpracovávána ve vlastní sušárně. 
Složení tyčinek je velmi vyvážené a respektuje ty nejmodernější trendy, co se správného stravování týká. Jsou vynikajícím zdroje vitaminů i minerálů a vyrábějí se zcela bez chemické konzervace. Tyčinky Fit Nature mají vysoké procento hrubé vlákniny, která příznivě působí na trávení. Navozuje pocit sytosti, přispívá k udržení optimální váhy a bojuje proti zvýšenému krevnímu tlaku i cholesterolu. Důležitá je i její preventivní funkce proti jednomu z nejčastějších nádorových onemocnění u nás, rakovině tlustého střeva. 
 
Díky dostatečnému obsahu energeticky účinných živin, se müsli tyčinka Fit Nature promění v ideální doplněk pestré stravy ve formě svačiny nebo přesnídávky. Představuje velmi zdravou alternativu klasického mlsání. Ve srovnání s běžnými cukrovinkami má téměř nulový obsah transmastných kyselin, které negativně působí na lidský organismus a zvyšují riziko vzniku kardiovaskulárních onemocnění. Vyniká naopak kvalitními ingrediencemi se zdraví prospěšnými benefity. 
 
Při výrobě se nepoužívají umělá aromata, barviva ani konzervanty. V nabídce je aktuálně osm ovocných příchutí bez polevy nebo ve variantě s jogurtovou či kakaovou polevou.
 
Jednotlivé druhy
* Fit Nature s černou jeřabinou (aronií) (25 g) 
* Fit nature s jablky (25 g)
* Fit Nature s jahodami (25 g)
* Fit nature s višněmi (25 g)
* Fit Nature s meruňkami a kakaovou polevou (28 g)
* Fit Nature se švestkami a kakaovou polevou (28 g
* Fit Nature s borůvkami a jogurtovou polevou (28 g)
* Fit Nature s brusinkami a jogurtovou polevou (28 g)
 
 
Poslední jmenovaná müsli tyčinka Fit Nature brusinka v jogurtové polevě je držitelkou ocenění Česká chuťovka v kategorii cereálních výrobků. Toto označení zákazníkům pomáhá najít v široké potravinářské nabídce chutné výrobky tuzemského původu. 
 
Další informace naleznete na: www.fit.eu

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha