Přihlásit
header 1000 fit

Soutěž Souboj nevěst zná vítězku!

soboj_nevest_vyhlenPrvní dubnový víkend proběhlo v Clarion Congress Hotel Prague celostátní klání o NEJ nevěstu v soutěži Souboj nevěst 2 Spanilá jízda. Utkalo se v něm dvanáct finalistek. Hodnocení odborné poroty spolu s diváckými SMS hlasy rozhodlo, že na svatební cestu na Mauricius v hodnotě půl milionu korun pojede dvacetišestiletá asistentka zakázkového krejčovství Claudia Cattaneová se svým budoucím manželem Víťou. Společnými silami tak porazili na 1300 soutěžících adeptek, které se do druhého ročníku přihlásily.

souboj_nevest_pleten_housekCharizmatická nastávající nevěsta Claudia zdolala ostatní soutěžící ve třech disciplínách. Jako první se zatím ještě slečny vzájemně utkaly v kreativním pletení housek pod vedením šéfkuchaře Radka Šubrta, druhé kolo byla diváky oblíbená volná disciplína, při které Claudia zinscenovala se svým budoucím manželem scénku ideálního manželského soužití, a následovala promenáda, nikoliv v plavkách, ale v nádherných svatebních šatech značky Nuance. „Jsem přesvědčená, že jsme si všichni užili skvělý večer a všem soutěžícím moc přeji, aby jejich manželství vydrželo na vždy, a doufám, že do příštího ročníku se přihlásí ještě více budoucích nevěst. S celým průběhem soutěže jsem velmi spokojená, holky byly prostě báječné,“ uvedla ředitelka soutěže Lucie Kopecká.

Předsedkyní odborné poroty se stala patronka tohoto ročníku a Miss České republiky 2002 Kateřina Průšová, Rudolf Skácel z SK Slavie Praha, zpěvák a moderátor Zdeněk Podhůrský, zpěvák Marek Ztracený, Dámský klub Frekvence 1, fotograf Jakub Ludvík a další.

Soutěž Souboj nevěst má i charitativní podtext. Výtěžek ze všech zaslaných SMS byl věnován na charitativní projekt ČÍSLO NA BOHA, jehož patronem je Zdeněk Podhůrský, jež se snaží cíleně podporovat ty, kteří se ocitli ve složité životní situaci a bez pomoci druhých se neobejdou.

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha