Přihlásit
header 1000 fit

LÁVKA RIVER STAGE 2012

foto-stage10Přesně v polovině prázdnin opět ožije vltavská laguna u Karlova mostu. Už potřetí se kulturní Praha může těšit na festival Lávka River Stage a speciální pódium, na kterém se odehrají rozmanitá vystoupení s podmanivým nasvícením a v současnosti čím dál oblíbenějším video-mappingem! Propojení živých umělců, video-mappingu a interaktivních projekcí bude v Čechách v tomto rozsahu a na venkovní scéně k vidění vůbec poprvé!

Akci pořádá Klub Lávka ve spolupráci s Cirque Garuda. Partnerem projektu se stal Magistrát města Prahy, odbor kultury, zahraničních vztahů a cestovního ruchu. Záštitu převzal primátor města Prahy Doc. MUDr. Bohuslav Svoboda, CSc.
Festival, který bude probíhat celý srpen každé úterý, čtvrtek a neděli, startuje 31.července.

Lávka River Stage - to je nový cirkus, balet, opera, hudební vystoupení, artistická čísla a interaktivní projekce. Vše přímo na Vltavě u Karlova mostu a letos ještě ve větším stylu než v minulých letech. Návštěvníci se mohou těšit na bohatší program, rozmanitější světelnou a projekční show a tudíž větší zážitek! Vždy v neděli – 12.; 19. a 26. se představí velký baletní soubor Bohemia Balet.

Poprvé si v České republice můžete vychutnat vizuální show, která propojuje aspekty živého vystoupení, video-mappingu a interaktivních projekcí, nazvanou Příběh o řece.

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha