Přihlásit
header 1000 fit

Lucie Bílá, tvář minerálních vod Ondrášovka, se stala kmotrou nového designu láhve Ondrášovka

ondrasovka_1Zpěvačce se při křtu zalíbila mražená socha s ochucenými minerálkami Ondrášovky. V očividně dobré náladě před ní pózovala fotografům a hovořila o svém napjatém programu. Ondrášovka se jejím partnerem nestala náhodou, protože Lucie se při práci snaží dodržovat pravidelný pitný režim.

„Ondrášovku znám dlouho a kromě toho, že mi chutná, podporuji domácí značky. S novým designem se mi jednodušeji drží v ruce a já tak budu pořád v pohybu s láhví Ondrášovky.“ Podle generálního ředitele Ondrášovky Libora Duby je nová láhev výsledkem dlouhodobé práce, která měla za úkol vytvořit designově zajímavý produkt s lepší ergonomií pro spotřebitele a současně šetrnější k přírodě: „Díky aerodynamičtějšímu tvaru jsme na jedné láhvi dokázali ušetřit více než 10 % PET gramáže, přitom se láhev mnohem lépe drží v ruce a při pití se nijak neláme ani nepříjemně nedeformuje, jednoduše se z ní nepolejete. Nová lahev tedy šetří životní prostředí i náklady a zvyšuje komfort pro spotřebitele.“
ondrasovka-2Ve spolupráci s Lucií Bílou Ondrášovka vyvinula novou ovocnou příchuť v neperlivé variantě Hruška a meduňka. „Ovocná chuť a vůně Ondrášovky Hruška s meduňkou mi připomíná ovocný sad, který rostl v zahradě našeho domu. Trhali jsme tam s bratrem ty nejšťavnatější hrušky, kterým jsme říkali máslovky. A právě s Ondrášovkou si vychutnávám tyto vzpomínky na ovocnou chuť svého dětství znovu,“ zavzpomínala Lucie Bílá na své dětství v rodných Otvovicích.
Navíc byla v Ondrášově slavnostně spuštěna nová nápojová linka, díky které Ondrášovka bude lépe naplňovat poptávku po prospěšné minerální vodě. „Pořídili jsme novou technologii na odželeznění minerálky, vyfukovací stroj včetně příslušenství, novou technologii na plnění a balení nápojů,“ vypověděl Libor Duba s tím, že očekává počáteční zhruba pěti procentní nárůst odbytu a pokračování tohoto trendu v dalších letech.  

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha