Přihlásit
header 1000 fit

Vlasová novinka

Vlasová novinka

Na hlavě máme něco kolem 100 tisíc vlasů, z nichž každý má svoji životnost 2- 6 let. Pravidelně dochází k jejich obměně a vypadávající vlasy jsou nahrazovány novými. Denně může vypadnout až 100 vlasů, což je pro zdravého člověka přirozené. Obecně platí, že tmavé vlasy jsou silnější než světlé a pokud srovnáme pohlaví, silnější vlasy mají muži. V dětském věku jsou vlasy obvykle jemné a na objemu a kvalitě nabývají postupem času. V nejlepší kondici pak jsou mezi 20. – 30. rokem života a poté nastupuje jejich stárnutí. Kvalitu vlasů výrazně ovlivňuje celkový zdravotní stav organismu, životní styl a složení stravy.

Revitalon Forte jsou kapsle k nitřnímu použití se speciální recepturou. Přinášejí vlasům a vlasové pokožce přirozenou výživu, která pozitivně ovlivňuje kvalitu vlasů a jejich vzhled. K hlavním účinným složkám přípravku patří aminokyseliny, vitamíny, minerální látky a rostlinné extrakty.
Základem každého vlasu je z 90 procent keratin. Jde o bílkovinu, složenou především z aminokyselin methioninu a cysteinu. Právě tyto zodpovídají za kvalitu vlasů. Čím více keratinu dokáže vlas vytvořit, tím je pevnější, lesklejší a tím více je schopen odolávat mechanickému zatížení a působení vlasové kosmetiky. Kapsle Revitalon Forte obsahují nejen základní kameny pro tvorbu keratinu, ale navíc vitamíny a minerální látky, např. vitamín C, B, biotin, zinek, selen, měď nebo křemík a rostlinné extrakty z kopřivy, přesličky rolní, prosa a pšeničných klíčků. Doporučená denní dávka je 1 kapsle denně po dobu 2 - 3 měsíců.
V prodeji v lékárnách a e-sphopech ve 3 typech balení:
Revitalon 30 kapslí za 199 Kč
Revitalon 90 + 30 kapslí za 560 Kč
Revitalon 90 kapslí s náramkem za 590 Kč

Řada Revitalon taky nabízí:
Vlasový stimulátor Revitalon pro obnovu vlasů
pečuje o zdraví vlasů od kořínků. Snižuje tvorbu toxinů ve vlasových folikulech a tím omezuje vypadávání vlasů. Zatímco obsažený kofein a přírodní extrakty z obilných klíčků stimulují růst nových vlasů, obsažené vitamíny, kyselina hyaluronová a panthenol vyživují pokožku hlavy a posilují vlasovou strukturu. Pestrý koktejl účinných látek pro obnovu vlasů doplňuje keratin, zodpovědný za hloubkovou regeneraci.
Revitalon vlasový stimulátor s unikátní kombinací účinných látek efektivně snižuje vypadávání vlasů a videtelně zlepšuje jejich kvalitu. Aplikuje se do mokrých nebo suchých vlasů jemnou masáží. Ideální je kombinovat ho s aktivačním šamponem a kondicionerem Revitalon.
Ke koupi v lékárnách za 489 Kč.

Revitalon aktivační šampon a obnovující kondicionér
Jsou určeny pro každodenní péči pro posílení všech typů vlasů. Oba přípravky viditelně zlepšují kvalitu a dodávají vlasům zdravý vzhled. V šamponu obsažený kofein zamezuje vypadávání vlasů, kyselina hyaluronová hydratuje a vyhlazuje, aniž by vlasy zatížila, a panthenol zajistí jejich regeneraci. Růst nových vlasů podpoří keratin, obsažený v šamponu i kondicionéru. Kondicionér navíc obsahuje arganový olej, ideální pro výživu poškozených vlasů, které vyhladí a tím usnadní rozčesávání. Oba přípravky mají vysokou schopnost regenerace a jsou určené také pro vlasy poškozené barvením a vnějšími vlivy. Přípravky neobsahují parabeny, formaldehyd ani barviva.

Ke koupi v lékárnách
Revitalon aktivační šampon 179 Kč.
Revitalon obnovující kondicioner 189 Kč.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha