Přihlásit
header 1000 fit

Svatební líčení se značkou Dermacol

Svatební líčení se značkou Dermacol

Byla jednou jedna princezna

Pokud jste si svůj svatební den do detailů vysnívaly při sledování pohádek a o šatech jste měly jasnou představu dávno předtím, než jste vyslovily svoje ano, zůstává jen jediné - doladit líčení. A protože princezny nechodí před oltář „zmalované“, vizážista značky Dermacol Tomáš Vida vám poradí, jak dosáhnout přímo nadpozemsky krásného looku.

Pleť: Pleť nevěsty musí být dokonalá a líčení dlouhotrvající. K tomu vám pomůže podkladová báze, která nejdřív vyhladí pleť a vyrovná jemné linky nebo první vrásky. Na bázi vizážista aplikoval zpevňující a hydratační make-up s výtažky z kaviáru. Jeho součástí je i korektor sloužící k překrytí drobných nedostatků a kruhů pod očima. Oblast pod lícními kostmi zvýraznil tvářenkou a na lícní kosti nanesl rozjasňovač.

Použité produkty:
Vyhlazující báze pod make-up, Satin Make up Base, Dermacol - 169,- Kč (10 ml), 249,- Kč (15 ml), 369,- Kč (30 ml)
Dlouhotrvající make-up s výtažky, Caviar Long Stay, Dermacol - 349,- Kč
Transparentní fixační pudr, Invisible Fixing Powder, Dermacol - 229,- Kč

Oči a rty: Aby pohled získal hloubku, vizážista nejdříve nanesl do očního záhybu matný hnědý stín. Vykreslil s ním linii oka a rozmazal ho do ztracena. Na vnější část víčka nanesl perleťový hnědý oční stín a světlejším odstínem z paletky prosvětlil vnitřní část víčka. Následně je pomocí štětce zapracoval tak, aby nevznikly ostré přechody. Vnitřní linii oka vykreslil bílou kajalovou tužkou a na řasy nanesl černou řasenku. K výrazným očím zvolil vizážista už jen jemně nalíčené rty. Aby odstín dokonale ladil s tónem pleti, na hřbetě ruky smíchal dvě rtěnky světlejší a tmavší barvy.

Použité produkty:
DUO oční stíny č. 4, Dermacol - 179,- Kč
Bílá kajalová tužka, Dermacol - 99,- Kč
Řasenka pro dramatický objem a natočení řas Mega Lashes Dramatic Look, Dermacol - 249,- Kč
Hydratační rtěnka s vůní šťavnatého lichi Lip Seduction č. 01 a 04, Dermacol - 149,- Kč

Tipy vizážisty Dermacol Tomáše Vidy
Bílá kajalová tužka rozjasní i unavené oči. Před dnem D se málokterá nevěsta vyspí do růžova. A pokud je vyčerpání z příprav vidět na očích, doporučuji do vnitřní linie oka použít kajalovou tužku krémové barvy. Oko opticky zvětší a rozjasní.

„Zapečte“ make-up, svatební fotky budou dokonalé. Metoda „baking“ se používá hlavně při focení a když potřebujete, aby líčení vydrželo co nejdéle. Na svatební den je proto ideální. V oblastech kde se vám pleť nejvíce mastí, naneste hrubší vrstvu pudru. Nechte ho působit několik minut a potom nadbytečnou vrstvu oprašte štětcem.

Zapomeňte na kompaktní pudr. Namísto něho používejte sypký transparentní fixační pudr. Působí přirozeněji a lépe se přizpůsobí vašemu odstínu pleti.

Líčení a vlasy: Dermacol / Tomáš Vida
Foto: Dermacol / Jena Šimková
Styling: Monika Blahová, Wedding Avenue

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha