Přihlásit
header 1000 fit

Objevte v sobě francouzský šarm

Objevte v sobě francouzský šarm

Tvůrci limitované sezónní edice francouzské kosmetické značky SOTHYS Paris se nechali inspirovat barevnými efekty teplých a zlatavých barev, inspirovaných podzimní přírodou. Kolekce uváděná pod názvem „Podzim v Paříži“ naznačuje, že půvab a elegance Francouzek může vyzařovat z každé ženy. S barevnou paletou nové dekorativní kosmetiky SOTHYS Paris v sobě objevíte jedinečný francouzský šarm, který vás rozzáří v nadcházejícím sychravém období.

Mixátor SOTHYS
Kouzelné složení, které přemění pudrovou texturu očních stínů (včetně palety 4 očních stínů Sothys)
nebo kompaktních make-upů. Pro sofistikovaný make-up očí a projasňující výsledek na pleti.
Cena: 400 Kč

Duo na rty SOTHYS - Rtěnka v tužce & Konturovací tužka na rty SOTHYS
Pro barevné a perfektně vykreslené rty. Díky „jumbo“ velikosti se rtěnka jednoduše aplikuje a perfektně kryje. Tenkým hrotem konturovací tužky vykreslíte přesnou linku. Prodávají se společně v odstínech 10 rouge brique & 20 rose lumière.
Cena: 900 Kč

Hnědá tužka na obočí SOTHYS
Tónovací tužka s měkkou texturu pro dokonalé obočí. Kombinace vosků pro vykreslení přirozeného tvaru obočí a polymeru pro jeho fixaci. Odstín: 20 taupe universel.
Cena: 470 Kč

Paleta 4 očních stínů SOTHYS
4 nové vzájemně se doplňující odstíny. Použití mokré s Mixátorem SOTHYS nebo suché.
Cena: 1 400 Kč

Tvářenka SOTHYS
Dotek světla pro zdravě vypadající pleť v zimním období. Vyhlazující účinek změkčujících pudrů zanechává pleť sametově hladkou a jemnou. Odstín: 20 terre de sienne.
Cena: 950 Kč

Lak na nehty SOTHYS
Elegantní a nadčasový cihlový odstín. Jednoduchá aplikace s plochým štětečkem. Nové složení obsahuje keratin a biotin pro péči o vaše nehty.
Cena: 380 Kč

K dostání výhradně v salonech Sothys Paris.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha