Přihlásit
header 1000 fit

ESTÉE LAUDER - ADVANCED NIGHT REPAIR CONCENTRATED RECOVERY EYE MASK

ESTÉE LAUDER - ADVANCED NIGHT REPAIR CONCENTRATED RECOVERY EYE MASK

Estée Lauder představuje oční masku Advanced Night Repair Concentrated Recovery Eye Mask s obsahem Advanced Night Repair technologií, koncentrovaných hydratujících a zklidňujících látek, které oživí a omladí oční okolí, které je často vystaveno stresu. Inovativní systém “triple-layer fresh-delivery” obsažený v přilnavých polštářcích s prodlouženým uvolňováním účinných látek zajistí přesné zacílení na citlivou oblast očního okolí. Za pouhých 10 minut je oblast očí rozjasněna, obnovena a je plna svěžího mladistvého vzhledu.

Výzkum: zaměřeno na oblast očí
Pleť v oblasti očí jako první projeví známky únavy, stresu a procesu stárnutí. Děje se tomu proto, že je zde kůže o 40 % tenčí než ve zbylých částích obličeje. Tato skutečnost vede k tomu, že okolí očí je mnohem zranitelnější vůči stresu způsobenému moderním způsobem života – naše dny jsou dlouhé, trpíme nedostatkem spánku a jsme vystaveni znečištěnému životnímu prostředí. Tyto nepříznivé vlivy mají za příčinu dehydrataci, únavu a tvorbu jemných vrásek v očním okolí. Denní péče o oblast vašich očí je nezbytným základem a proto dopřejte vaší pokožce extra dávku hydratující a vyhlazující péče, po které se oční okolí zotaví z předchozího týdne a bude připraveno čelit tomu nadcházejícímu.
Jemná a vysoce koncentrovaná péče o okolí vašich očí
Nová oční maska Advanced Night Repair Concentrated Recovery Eye Mask dodá vašim očím 20 x více prokázaných účinků (zklidnění, hydrataci) péče Advanced Night Repair.

  • Okamžité zklidnění: komplexní směs 9 anti-dráždivých složek, včetně výtažků z ostropestřce mariánského a břízy, pomáhá oblast očí s okamžitou účinností zklidnit, zmírnit únavu a otoky. S každým použitím budou vaše oči omlazeny a budou zářit vitalitou.
  • Okamžitá a dlouhotrvající hydratace: každé použití masky zaručí vašim očím 8 hodin koncentrované hydratace. Pokožka je intenzivně nasycena hydratujícími složkami Advanced Night Repair, včetně kyseliny hyaluronové a rýžového extraktu, který pomáhá hydrataci udržet hluboko v pokožce.

Ekluzivní Triple-Layer Fresh-Delivery system
Každá maska je uchována v jednorázovém obalu, složeného ze dvou částí - výživné složky v jedné a samotná maska v druhé. Samotné složky se vsají do masky až v momentě jejího rozbalení.
Nová exkluzivní Advanced Night Repair Concentrated Recovery Eye Mask je navržena tak, aby zajistila prostoupení účinných složek hluboko do pokožky a to během přesně cíleného 10-ti minutového ošetření. Polštářky se dotýkají okolí vašich očí s extra jemností, zatímco účinné složky prostupují do vaší pokožky. Tkanina je složena ze tří samostatných vrstev uzpůsobených tak, aby v sobě dokázaly perfektně udržet vlhkost a předat tak hydrataci vaší pokožce:

  • Vnější micro-fiber vrstvy: Tyto dvě vrstvy zajištují extra jemný dotek na vaší pokožce. Mikrovlákna pomáhají dostat exkluzivní výživné složení z jádra masky přímo do vaší pokožky. Mikrovlákna stojí i za neskutečnou flexibilitou, tak aby se maska ergonomicky přizpůsobila tvaru každého oka i v těžko dostupných konturách.
  • Vnitřní celulózová vrstva: Tato vnitřní vrstva absorbuje přesně určené množství výživného složení, které se uvolní v okamžiku aplikace na vaši pokožku. Toto zaručí, že doba trvání aplikace je vysoce efektivní a nezpůsobí žádné podráždění očního okolí.

Výsledky
Již s prvním ošetřením zanechá nová Advanced Night Repair Concentrated Recovery Eye Mask pleť příjemně zchlazenou a osvěženou. Oční okolí je rozjasněné, odpočaté a obnovené. Pokožka je výrazně zklidněná, zjemněná a jemné suché vrásky jsou nasyceny hydratací, která trvá celé hodiny. V kombinaci s pravidelným používáním Advanced Night Repair očních produktů vám tato maska pomůže úspěšně bojovat s viditelnými známkami stárnutí. Již po prvním použití 99 % žen potvrdilo, že oblast jejich očí je více rozjasněná, odpočatá a plná energie. Celých 97 % pak potvrdilo, že jejich oční okolí je více odpočaté a méně unavené.

POUŽÍTÍ
Aplikujte Advanced Night Repair Concentrated Recovery Eye Masku jednou týdně před spaním na čistou pokožku nebo dle potřeby. Stisknutím praskněte část obalu, kde je uchována tekutá výživa a jemně vmasírujte do textilní masky. Otevřete balení, vyjměte masku, naneste pod každé oko a ponechte 10 minut působit. Po 10-ti minutách odejměte a zbylé sérum vmasírujte do pokožky. Během noci je citlivá oblast očního okolí připravena nejlépe přijmout a vstřebat dodávané živiny. Vaše oči budou rozzářené, svěží a odpočaté. Pokud možno ihned po použití aplikujte oční krém. Tip: pro extra osvěžení zchlaďte masku před nanesením v ledničce.

Oční maska Advanced Night Repair Concentrated Recovery Eye Mask je balena v separátních obalech a je dostupná v balení po 4 nebo 8 kusech. Vhodné pro cestování.

Doporučená prodejní cena:
Advanced Night Repair Concentrated Recovery Eye Maska 4 ks, 1720 Kč
Advanced Night Repair Concentrated Recovery Eye Maska 8 ks, 2430 Kč

Dostupnost: Advanced Night Repair Concentrated Recovery Eye Mask bude k dostání ve značkových prodejnách Estée Lauder a vybraných parfumeriích.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha