Přihlásit
header 1000 fit

Bylinkami proti kašli a nachlazení

Bylinkami proti kašli a nachlazení

Jitrocel, mateřídouška, echinacea, lípa, plicník, divizna? Kolik znáte léčivých bylin? A víte, která mírní kašel, rýmu nebo posiluje imunitu? Pomáhají po staletí a stejnou dobu přežívají i staré receptury na čaje nebo oblíbené sirupy. Každý sirup je bohatým zdroje bylinných extraktů a podle složení si ho můžeme správně naordinovat sami.

MaxiVita Herbal Bylinný sirup na posílení imunity
s výtažky z echinacey, plicníku a vitamíny. Obsažené bylinné extrakty z bylin pozitivně přispívají ke zvýšení odolnosti proti virům a bakteriím. Podporují přirozenou obranyschopnosti organismu, aby nedošlo k jeho oslavení. Bylinky jsou navíc obohaceny o vitaminy C, E a vitaminy skupiny B. Jsou důležité pro udržení dobré kondice. Sirup obsahuje celkem 10 vitaminů a bylinných extraktů. Vhodný také k výplachům úst.

MaxiVita Herbal bylinný průduškový sirup
obsahuje výtažky z jitrocele, mateřídoušky, echinacey a s vitaminem C.

Přírodní extrakty pomáhají zmírnit průběh nachlazení, příznivě působí na dýchací cesty a napomáhají při rekonvalescenci. Chrání sliznici, snižují její dráždivost a ulehčují vykašlávání. Sirup je vhodné užívat při zánětech horních cest dýchacích, virózách, kašli a nachlazení. Bylinky jsou navíc obohaceny o vitamin C, který příznivě ovlivňuje imunitní systém a tím i celkovou obranyschopnost organizmu.

MaxiVita Herbal Bylinný sirup Na Kašel
obsahuje výtažky z lipového květu, divizny a vitamínem C. Bylinky lípa a divizna, jsou známé a užívané v lidovém léčitelství jako pomocníci při léčbě kašle, rýmy a chřipky. Příznivě působí na horní cesty dýchací a také utiší chrapot a škrábání v krku. V období častých chřipek a nachlazení, pomáhá užívání sirupu zvýšit odolnost organismu. K bylinným extraktům je přidaný vitamin C podporující imunitní systém a obranyschopnost organismu.

Pro děti
Bylinný sirup KAŠLÍK pro snadnější odkašlávání s obsahem jitrocele, mateřídoušky a vitamínu C.

Obsažené bylinné extrakty příznivě ovlivňují uvolňování hlenu tvořeného v dýchacích cestách a usnadňují odkašlávání. Zklidňují podrážděnou sliznici dýchacích cest a zmírňují tak dráždění ke kašli. Bylinky jsou navíc obohaceny o vitamin C, který příznivě ovlivňuje imunitní systém a tím i celkovou obranyschopnost organizmu. Pro děti už od jednoho roku.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha