Přihlásit
header 1000 fit

Walmark představuje online platformu pečující o zdraví

Walmark představuje online platformu pečující o zdraví

Společnost Walmark® rozšiřuje své aktivity a nabízí zájemcům další úroveň péče o jejich zdraví. Spouští zcela nový interaktivní online program Index zdraví, jehož smyslem je motivovat a pomoci ke zdravějšímu a spokojenějšímu životu.

Walmark je v oblasti zdravotní péče jednou z nejrychleji rostoucích firem ve střední Evropě. Inovativní přístup je jednou z nedílných zásad společnosti, i proto představuje online program Index zdraví, který zdarma krok za krokem vede ke zdravému životnímu stylu.

„Vytvořili jsme online nástroj, který pomůže zájemcům starat se o potřeby svého těla a celkovou prevenci. Stačí vyplnit jednoduchý, ale komplexní test a získáte okamžitý přehled o svém zdravotním stavu s doporučeními, co dělat jinak a lépe. Další částí je možnost stáhnout si vlastní osobní plán na 4 týdny, s nímž budete den po dni podporovat své zdraví. Online platforma představuje dostupnou a atraktivní možnost pro každého, kdo se chce udržet ve formě anebo ji znovu získat,“ komentuje Ivana Stiburková, Digital Marketing Manager společnosti Walmark®.

Na programu pracovali a neustále jej rozvíjejí přední čeští odborníci věnující se zdravému přístupu k životu. „Index zdraví je prospěšný nástroj. Pomocník, který přispěje k odhalení zlozvyků a pomůže s jejich překonáním. Zjednodušuje přirozené akceptování základních pravidel zdravého životního stylu, neboť dobrý plán usnadní postupné změny,“ říká MUDr. Zuzana Kala Grofová, specialistka na klinickou výživu.

„Index zdraví chce být lidem především motivací. Uživatelé mimo jiné mohou sdílet své výsledky na sociálních sítích, pozvat své přátele a motivovat se navzájem,“ dodává Ivana Stiburková.

Zdarma, rychle, osobně
Index zdraví je dostupný na Index-zdravi.cz . Stačí vyplnit základní test a odpovědět na otázky v rámci pěti okruhů životního stylu. Systém vyhodnotí odpovědi uživatele a vygeneruje hodnotu právě jeho Indexu zdraví (0–100), který odráží zdravotní formu. Nechybí ani aktuální hodnota BMI, informace o doporučeném množství tekutin či stravování. Po registraci zájemce obdrží osobní 4týdenní plán zdravého života, který obsahuje rady a tipy, jak podporovat své zdraví. Výsledky a osobní plány jsou uživatelům kdykoli dostupné na jejich profilech. Platforma tak nabízí možnost porovnávání i sledování posunů v cestě za zdravým životním stylem.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha