Přihlásit
header 1000 fit

Dermacol velkolepě oslavil 50 let na trhu!

Dermacol velkolepě oslavil 50 let na trhu!

Dermacol s láskou ke kráse mění svět již 50 let

Je to již 50 let, co česká značka Dermacol začala zkrášlovat ženy a dodávat jim sebevědomí pomocí dekorativní kosmetiky. Společnost Dermacol toto jubileum náležitě oslavila 28. 9. 2016 exkluzivním galavečerem v Národním divadle, během kterého rozdala 50 diamantových prstenů vytvořených společností Diamonds International Corporation. Nechyběl ani bohatý program a VIP hosté.

Značka Dermacol začala svůj příběh před 50 lety v barrandovských filmových ateliérech a byla výsledkem spojení odborníků na filmový make-up a dermatologů z Ústavu lékařské kosmetiky. Její nejslavnější produkt, Make-up Cover, se stal záhy nejlepším pomocníkem žen po celé Evropě a v roce 1969 se dostal dokonce i do Hollywoodu. Mnoho filmových hvězd tak zářilo na plátně právě díky make-upu z Prahy. Od uvedení slavného produktu na trh ušla značka Dermacol dlouhou a úspěšnou cestu, na které ji již více než třináct let doprovází současní majitelé, manželé Komárovi. Ti navázali na dlouholetou tradici a s láskou a úctou pečují o odkaz tvůrců úspěšného Make-up Coveru. Padesátiletá cesta vyvrcholila celoroční kampaní a především úžasným slavnostním galavečerem.

Oslava zlatého výročí byla zejména oslavou krásy a projevem úcty k obdivuhodnému příběhu tří generací české rodiny, která svou pílí, inovativními nápady a ambicemi plní sny a touhy žen všech věkových kategorií. Celoroční velkolepá kampaň s názvem „Oslavte naše zlaté výročí s diamanty“ byla hlavně poděkováním za věrnost a přízeň našich zákaznic, které stojí po našem boku již 50 let. Odměnou pro ně byla soutěž s mnoha doprovodnými aktivitami, která odstartovala 1. ledna 2016 a vyvrcholila exkluzivním galavečerem v Národním divadle. Spokojené zákaznice soutěžily o 50 diamantových prstenů, limitovanou kolekci lahví Mucha sektu, lístky na exkluzivní galavečer do Národního divadla či balíčky produktů Dermacol.

Hlavním lákadlem soutěže byla limitovaná kolekce 50 prstenů s motivem sněhové vločky z růžového zlata s 33 diamanty vytvořená speciálně pro tuto příležitost společností Diamonds International Corporation. Zákaznice tak mohly díky nákupům získat unikátní šperk, jehož předání proběhlo v průběhu slavnostního galavečera.

Galavečer se nemohl konat nikde jinde než v Národním divadle, pro jehož scény je už několik let značka Dermacol kosmetickým partnerem. V průběhu večera si mohli hosté užít nesmrtelný příběh o lásce v kombinaci s vrcholným tanečním uměním v podání představení Labutího jezera, které je, stejně jako značka Dermacol, zosobněním tradice, lásky a krásy. Chybět nemohly ani známé osobnosti, které značce Dermacol propůjčily svou tvář a podporují ji již několik let. Mezi VIP hosty byly paní Olga Knoblochová, která příběh značky Dermacol odstartovala, Iva Kubelková, Zdeňka Žádníková, Taťána Gregor Kuchařová, Karolína Mališová a další.

Závěr večera patřil slavnostnímu ohňostroji, který mohli hosté sledovat ze střechy Národního divadla. Ten byl pomyslnou tečkou za úspěšnými padesáti lety české značky Dermacol na kosmetickém trhu a zároveň slavnostním vstupem do nové, krásné a snad ještě úspěšnější éry.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha