Přihlásit
header 1000 fit

První kolekce pražských Dermacol parfémů

První kolekce pražských Dermacol parfémů

Hypnotické, nekonvenční a plné životní energie
Parfém je vyjádřením osobnosti, charakteru, ale i aktuální nálady. Měl by vystihovat individualitu, vyjadřovat, co cítíte, kým jste anebo toužíte být. Hypnotická, nekonvenční a plná životní energie: taková je první kolekce pražských vůní Dermacol.

Vývojové laboratoře Dermacol společně s francouzskými laboratořemi v provensálském Grasse vytvořily třináct nadčasových a elegantních parfémů pro ženy a muže. Vybrat si můžete od nevinné květinové až po smyslné vůně zakázaného ovoce v kombinaci s růží.

Parfém se často zaměňuje s toaletní vodou. Rozdíl je především v koncentraci vonných složek obsažených v lihovém základu. Parfém (Eau de Parfum) má vyšší množství vonných olejů, tj. 8–30 % v koncentrovaném lihu, proto vůně vydrží déle.

Toaletní voda (Eau de Toilette) vydrží v porovnání s parfémem kratší dobu, proto ji musíte nanášet několikrát denně. Obsahuje většinou jen 3–8 % vonných složek v přibližně 80% lihu.

Parfémy Dermacol můžete používat samostatně, anebo je kombinovat navzájem. Květinovou vůni osvěžte kapkou citrusu anebo k ní přidejte kapku kořeněné vůně, která zdůrazní jedinečnost. Vytvořte si vlastní styl s unikátní vůní, která se stane vaší součástí.

Tipy, aby váš parfém voněl v průběhu celého dne:

  • Dopřejte si koupel. Horká sprcha otevře póry, díky čemuž pokožka absorbuje lépe parfém.
  • Vůně lépe vydrží na hladké pokožce, po sprše ji proto důkladně vysušte a následně naneste tělové mléko, které ji hydratuje a zjemní.
  • Parfém může zanechat skvrny na oblečení nebo poškodit šperky, proto ho nanášejte před oblečením šatů. Aplikujte ho na místa, kde v těle pulzuje krev: za uši, na vnitřní stranu zápěstí, do loketních jamek apod.
  • Nakonec nastříkejte malé množství vůně na hřeben a pročesejte si vlasy po celé délce.

Doporučená cena: 50 ml / 990,- Kč

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha