Přihlásit
header 1000 fit

Vydejte se na výlet na DĚTSKOU PLANETU!

Vydejte se na výlet na DĚTSKOU PLANETU!

Prodloužený víkend od 13. do 15. listopadu 2015 bude na holešovickém výstavišti patřit dětem, dětským hrám a oblíbeným hrdinům našich ratolestí. Výstavní plocha se na plné 3 dny promění ve svět splněných fantazií menších i těch větších. Uskuteční se zde další ročník oblíbeného veletrhu hraček, her a dětských potřeb DĚTSKÁ PLANETA 2015.

Pokud hledáte zajímavý interaktivní program pro celou rodinu nebo si jen chcete prohlédnout novinky v tomto segmentu a na jednom místě nakoupit všechny vánoční dárky, nenechte si tuto mimořádnou příležitost ujít. Menší děti rozhodně nadchnou populární Mimoni a Mimoňland, vystoupení LED robota nebo obrovský Transformer. Ti větší ocení souběžný veletrh HRAY!EXPO, který je zasvěcený herním konzolím a počítačovým hrám. Na každého dětského návštěvníka čeká ke vstupence hezký dárek zdarma v podobě panáčka Playmobil.

V pošmourném listopadovém počasí se výstava stane ideálním útočištěm pro všechny děti. Mohou si zde nerušeně dlouhé hodiny jen hrát a hrát...Čeká na ně ale i spousta zábavných aktivit, překvapení, soutěží i kreativní tvorby. Bohatý program si připravili Mimoni - jedni z aktuálně nejoblíbenějších dětských hrdinů. V jejich Mimoňlandu si užijete neopakovatelnou oslavu narozenin Mimoně Sama, hvězdné taneční vystoupení, následnou autogramiádu či neopakovatelnou módní show s přímou účastí malých návštěvníků. Děti se také mohou vyfotit u vtipného banneru nebo absolvovat zasvěcení do řádu Mimoňů.

Nadšence do techniky, a to nejen ty v dětském věku, rozhodně uchvátí vystoupení dechberoucího svítícího LED Robota. Ten přihlížející ohromí nejrůznějšími efekty, jako je laser, kouřové clony či studený ohňostroj. Pozadu nezůstanou ani Transformers v nadživotní velikosti. Těšte se na jedinečnou show, kterou pro Vás chystá Bumblebee.

Na Dětské planetě nebudou chybět ani dinosauři. Prohlédnout si je můžete v expozici DinoParku. Zde se mohou děti nechat ozdobit originálním dinosauřím tetováním. V rámci veletrhu se lze také zapojit do soutěže o zajímavé ceny, které zahrnují i rodinné vstupné do tohoto parku.

Fandy počítačů a náctileté návštěvníky nadchne souběžný veletrh HRAY!EXPO. Zde se bude vše točit kolem počítačových her a herních konzolí. Zlatým hřebem programu se stane grandfinále soutěže v PC hrách BenQ Grunex Challenge 2015 o ceny v hodnotě 90.000 Kč! Na své si přijdou především hráči legendárních League of Legends, Heartstone a premiérově také World of Tanks.

Pokud Vám svět dětských her není cizí a chcete příjemně strávit čas s dětmi nebo jen včas nakoupit vánoční dárky, nenechte si tuto zábavnou akci pro celou rodinu ujít. Připraveno je zajímavé rodinné vstupné a děti do 3 let mají vstup zcela zdarma.
Další informace naleznete na www.detskaplaneta.cz nebo na facebookové stránce Veletrh Dětská planeta.

Organizátor akce:
Incheba Expo Praha
Místo konání:
Výstaviště Praha - Holešovice
Otevírací doba:
13.listopadu 10:00 - 18:00 hod.
14.listopadu 9:00 - 18:00 hod.
15. listopadu 9:00 - 16:00 hod.

Vstupné: 150,- Kč plné vstupné dospělí
50,- Kč zlevněné vstupné - děti od 3 do 12 let
300,- Kč rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti)
děti do 3 let zdarma

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha