Přihlásit
header 1000 fit

Milujte své tělo!

Milujte své tělo!

Oblíbená řada tělové kosmetiky Enja je nyní v novém obalu a ještě účinnější! Řada funkční kosmetiky Enja letos slaví neuvěřitelných 20 let!

Řada tělové péče Enja byla na trh uvedena již v roce 1995. Prvním produktem této řady byl Anti-Cellulite and Anti-Striae Cream - masážní krém, který pomáhal zlepšení vzhledu pokožky, zabraňoval vytváření strií a napomáhal snížit projevy celulitidy na problémových partiích.

Produkty z řady Enja jsou od září k dostání v nových obalech, s vylepšenými parfemacemi a ještě účinnějšími recepturami.
Mottem nové řady Enja Body Love Program je „MILUJTE SVÉ TĚLO“. Pokud lásku a péči dopřejete i svému tělu, odměnou pro vás bude štíhlé tělo, jemná a zpevněná pokožka bez celulitidy.

Produkty v řadě Body Love Program jsou určeny pro efektivní řešení nedokonalostí pokožky, jakými jsou strie a celulitida, a zaměřené na zeštíhlení postavy a zpevnění pokožky.

ZEŠTÍHLENÍ

SLIM-MILK INTENSIVE Zeštíhlující tělové mléko
Intenzivní zeštíhlující tělové mléko s novou parfemací pro ošetření problematických partií celého těla obsahuje výtažky z mořských řas, které aktivně působí na tukové buňky, uvádí do chodu odbourávání tuků a zabraňují jejich dalšímu ukládání, podporují zeštíhlení, zpevňují pokožku a zmírňují projevy celulitidy.
Při pravidelném používání dosáhnete průměrného zeštíhlení až 3,1 cm za 28 dní. Aplikujte 2x denně na problematické partie.
Balení: 150 ml / 269,- Kč

SLIM-GEL ABDOMEN RESHAPING Zeštíhlující gel na bříško
Intenzivní zeštíhlující gel s kofeinem, escinem a speciálními polysacharidy, které stimulují štěpení tuků v pokožce a preventivně působí proti jejich ukládání. Účinné látky problematické partie prokrvují a pomáhají odvádět zadržovanou vodu. Pravidelným používáním během 1 měsíce oblast bříška zeštíhlí až o 1 konfekční velikost, pokožka bude pevnější a pružnější a příjemně provoněná novou vůní. Aplikujte krouživými pohyby 2x denně.
Obsah: 150 ml / 269,- Kč

LIFT-GEL BUTTOCKS & HIPS Vypínací gel na hýždě a boky
Vypínací gel na hýždě a boky s novou parfemací a účinným liporedukčním systémem (Lipomoist, kofein a mořské řasy) je určený pro zeštíhlení a remodelaci zadečku a boků. Účinné látky stimulují lipolýzu a dlouhodobě zabraňují opětovnému ukládání tuků v problematických partiích.
Aplikujte krouživými pohyby 2x denně po dobu alespoň 1 měsíce a oblast zadečku a boků zeštíhlí o 1 konfekční velikost.
Obsah: 150 ml / 269,- Kč

ZPEVNĚNÍ

FIRMING SHOWER GEL Zpevňující sprchový gel
Unikátní kombinace stimulujícího ženšenu a chladivého mentolu dodává pokožce okamžitý pocit svěžesti a energie. Pronikavá vůně zázvoru má povzbuzující účinky.
• stimulující ženšen a chladivý mentol podporují metabolismus pokožky
• zajišťuje hydrataci pokožky
• zvyšuje pružnost a pevnost pokožky
Balení: 250 ml / 99,- Kč

FIRMING BODY BALM Zpevňující tělový balzám
Zpevňující tělový balzám s hloubkovým účinkem pro viditelně hladší, pevnější a pružnější pokožku jsme obohatili a představujeme tedy produkt nejen v novém kabátku, ale také s novou recepturou. Účinné spojení koenzymu Q10, kreatinu a výtažku z jadérek hroznového vína chrání a posiluje kolagenová a elastinová vlákna, redukuje projevy pomerančové kůže a zpomaluje stárnutí. Aktivní hydratační látky dodávají tělu hedvábnou jemnost a vláčnost.
Aplikujte krouživými pohyby na celé tělo minimálně 1x denně.
Balení: 250 ml / 169,- Kč a 400 ml / 249,- Kč

ZPEVNĚNÍ DEKOLTU A POPRSÍ

PUSH-UP BUST FIRMING CREAM Zpevňující péče na dekolt a poprsí
Zpevňující péče účinně zpevňuje pokožku prsou a dekoltu, vrací jí pružnost a zároveň působí i jako prevence jejího ochabování. Přípravek je hypoalergenní a obohacený kaštanovým extraktem a novou parfemací.
• s extraktem z rostlin FIRMIDERM® a mořských řas KALPARIANE® má významný regenerační a vypínací efekt
• novinkou je kaštanový extrakt, který vypíná pleť a působí na pokožku tonizujícím účinkem
Aplikujte 1-2x denně krouživými pohyby od spodní části ňader přes dekolt až ke krku.
Balení: 100 ml / 199,- Kč

POKOŽKA BEZ CELULITIDY

Hebká pokožka bez nevzhledných ďolíčků
Celulitida vzniká v důsledku hromadění tukové tkáně a stárnutí podkožního vaziva a trápí přes 90 procent žen bez ohledu na váhu. Projevuje se zejména v oblasti zadečku, stehen a břicha a pro svůj vzhled je lidově označována jako „pomerančová kůže“. Cvičení, masáže, zdravá životospráva, správná dávka relaxace a vhodná péče s Body Love Programem zajistí hebkou a pevnější pokožku a štíhlejší křivky.

ANTI-CELULLITE SERUM Zpevňující sérum proti celulitidě
Sérum s vysoce účinným liporedukčním systémem ProvislimTM, kofeinem a rostlinnými extrakty je určené pro remodelaci a zpevnění kontur těla. Účinné látky aktivně působí na tukové buňky, uvádí do chodu odbourávání tuků, zabraňují jejich dalšímu ukládání a podporují zeštíhlující účinek. Tělový gel aktivuje mikrocirkulaci v pokožce a odvádí zadržovanou vodu. Redukuje projevy celulitidy, vypíná pokožku a zvyšuje její pružnost a pevnost.
Aplikujte krouživými pohyby 2x denně.
Při pravidelném používání, v kombinaci s masáží, zaznamenáte první viditelné známky zpevnění a remodelace těla do 3 týdnů! Pro dosažení co nejlepšího efektu doporučujeme používat 8 týdnů a dodržovat zdravý životní styl.
Balení: 75 ml / 269,- Kč

ANTI-CELLULITE SHAPING GEL Zpevňující gel proti celulitidě
Zpevňující gel zlepšuje vzhled chronické celulitidy a působí proti ukládání tuků během noci. Účinná látka NocturshapeTM, extrakty z mořských řas a kofein posilují rozklad tuků v pokožce, brání úbytku kolagenu i elastinu a napomáhají formovat postavu.
Aplikujte krouživými pohyby na problematické partie každý večer a již za 1 měsíc dojde ke zlepšení vzhledu celulitidy o 12,5 %, a obvod stehen se zmenší o 1,1 cm*!
* Test in-vivo
Balení: 200 ml / 269,- Kč

CRYO CELLU SLIM Chladivý sprej proti celulitidě
Chladivý sprej proti celulitidě se zeštíhlujícím efektem pomáhá navrátit a udržet svůdné křivky. Účinný komplex látek SYMFIT™ a kofein aktivují a urychlují odbourávání tuků, redukují velikost tukových buněk až o 35 % již za 10 dní*. Používáním při redukční dietě se podpoří proces zeštíhlení a omezí jo-jo efekt vzhledu pomerančové kůže.
• současné působení aktivních látek vyvolává pocit chladu jako při kryolipolýze
• snadná aplikace pomocí rozprašovače
• lehká, okamžitě vstřebatelná textura
Aplikujte krouživými pohyby na problematické partie 2x denně.
* Testováno ex-vivo
Balení: 150 ml / 269,- Kč

ANTI-CELLULITE BODY OIL Tělový olej proti celulitidě a striím
Tělový olej zlepšuje vzhled pokožky. Vylepšená receptura a vyvážená kombinace vysoce účinných přírodních olejů viditelně vyhlazuje celulitidu, zlepšuje vzhled strií a omezuje jejich vznik. Tělový olej zanechává pokožku vyhlazenou, vláčnou a jemnou na dotek. Pravidelná masáž zlepšuje krevní a lymfatický oběh, urychluje odvodnění a oživuje unavenou pokožku.
Aplikujte krouživými pohyby 2x denně. Při pravidelném používání, v kombinaci s masáží, zaznamenáte první viditelné známky zpevnění a remodelace těla do 3 týdnů!
Pro dosažení co nejlepšího efektu doporučujeme používat 8 týdnů a dodržovat zdravý životní styl.
Balení: 100 ml / 199,- Kč

POKOŽKA BEZ STRIÍ

Strie se objevují v podobě červenofialových, modrých, růžových nebo stříbrných trhlinek v období těhotenství, prudkého nárůstu váhy nebo vlivem hormonálních změn. Vliv na tvorbu strií má i dědičnost. Samotnému vzniku strií předchází svědění pokožky, která bývá velmi napjatá. Zpočátku jsou nenápadné a mají světlou barvu, ale postupně tmavnou, prodlužují se a rozšiřují. Pokud již pokožka není napnutá, začnou strie postupně blednout.

Jak na strie?
Správná výživa - Pevnost kůže totiž zajišťují kolagenní a elastická vlákna ve škáře. Čím silnější kolagenní a elastická vlákna budou, tím menší bude pravděpodobnost vzniku strií. Pro tvorbu kolagenu je důležitý vyvážený přísun vitaminu C a E, zinku a oxidu křemičitého.
Dodržení pitného režimu - Dostatečná hydratace organismu kůži posiluje a napomáhá její obnově.
Pravidelný aerobní pohyb - Alespoň 2x týdně. Tělesná aktivita zlepšuje krevní oběh, který napomáhá udržení elasticity kůže.
Pravidelné promazávání problémových partií - Aplikují se zpravidla 2x denně pomocí lehké prokrvující masáže.

ANTI-CELLULITE BODY OIL Tělový olej proti celulitidě a striím
Tělový olej zlepšuje vzhled pokožky. Vylepšená receptura a vyvážená kombinace vysoce účinných přírodních olejů viditelně vyhlazuje celulitidu, zlepšuje vzhled strií a omezuje jejich vznik. Tělový olej zanechává pokožku vyhlazenou, vláčnou a jemnou na dotek. Pravidelná masáž zlepšuje krevní a lymfatický oběh, urychluje odvodnění a oživuje unavenou pokožku.
Aplikujte krouživými pohyby 2x denně. Při pravidelném používání, v kombinaci s masáží zaznamenáte první viditelné známky zpevnění a remodelace těla do 3 týdnů!
Pro dosažení co nejlepšího efektu doporučujeme používat 8 týdnů a dodržovat zdravý životní styl.
Balení: 100 ml / 199,- Kč

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha