Přihlásit
header 1000 fit

Idelyn Beliema obnovuje ženskou intimní rovnováhu

Idelyn Beliema obnovuje ženskou intimní rovnováhu

Problémy v oblasti intimních partií potrápí alespoň jednou za život až dvě třetiny žen a pravidelně jimi trpí až pětina ženské populace. Bez ohledu na to, zda žena řeší akutní problém, nebo hledá preventivní řešení, nová řada výrobků Idelyn Beliema pomáhá jak při bakteriální, tak i kvasinkové infekci. V případě, že je vám nepříjemné se svěřovat se svými intimními problémy, jistě vás potěší, že řada Idelyn Beliema je volně prodejná v lékárnách.

Mezi nejčastější příznaky vaginálních infekcí patří nepříjemné svědění, pálení při močení, bolest při pohlavním styku, tlak či bolest v podbřišku anebo výtok. „Pokud se žena s tímto problémem setká poprvé, nejčastěji navštíví gynekologa, který určí typ vaginální infekce a její následnou léčbu. Vzhledem k tomu, že produkty Idelyn Beliema redukují symptomy jak bakteriálních, tak i kvasinkových infekcí, mohou být vaší první pomocí ještě před návštěvou gynekologa,“ vysvětluje farmaceutka PharmDr. Jana Doleželová.

Prevence na prvním místě

Rovnováha vaginálního ekosystému je neustále narušována celou řadou faktorů, jako je sexuální aktivita, antibiotická léčba, užívání antikoncepce, navštěvování fitness center, tělocvičen, plaveckých bazénů a vířivek, dlouhé výlety nebo používání veřejných toalet. „Naruší-li se přirozená rovnováha ve vaginální mikroflóře, začnou se nadměrně množit potenciální patogeny – bakterie a kvasinky, což může vést k zánětu poševní sliznice,“ vysvětluje doc. MUDr. Martin Procházka, Ph.D.
Důležitým rizikovým faktorem pro vznik vaginální infekce je zcela jistě i osobní hygiena, která by se neměla podceňovat, ale ani přehánět. Svoji roli v prevenci vaginální infekce hraje používání přípravků přímo určených pro každodenní intimní hygienu. Ale i přesto, že vaginální infekce trápí opakovaně tolik žen, pouze 13 % z nich používá přípravky pro intimní hygienu pravidelně.

Když už je pozdě na prevenci

Ve zdravém poševním prostředí dominují laktobacily, které produkují kyselinu mléčnou a zajišťují tak kyselé vaginální prostředí. To tvoří přirozenou bariéru proti vstupu a přemnožení škodlivých bakterií. „Aby byla léčba účinná, je nutné používat prostředky, které obsahují právě laktobacily a kyselinu mléčnou, protože obnovují přirozenou mikroflóru, eliminují růst patogenních bakterií či kvasinek a redukují nepříjemné příznaky,“ doporučuje docent Procházka.

Idelyn Beliema vám pomůže s kvasinkami i bakteriemi

Pro ženy, které trpí vaginální infekcí, je nejpohodlnější takové řešení, které si poradí s oběma typy vaginální infekce, jak bakteriální, tak kvasinkovou. Toto zásadní zjištění přinesl spotřebitelský průzkum realizovaný pro účely vývoje nové značky Idelyn Beliema. Pro běžnou ženu je totiž prakticky nemožné tato dvě onemocnění odlišit, a tak se zcela logicky obávají, že zvolí nesprávnou léčbu, která jim buď vůbec nepomůže, nebo jejich potíže dokonce ještě zhorší. Komplexní produktová řada Idelyn Beliema byla právě na základě výsledků průzkumu navržena tak, aby si efektivně poradila s oběma typy infekce. Přináší tak ženám ideální řešení vytvořené přesně na míru jejich potřebám. Přípravky Idelyn Beliema pomáhají ženy chránit před oběma typy infekce a navíc jim poskytují rychlou úlevu od nepříjemných symptomů, které provázejí jak bakteriální, tak kvasinkovou vaginální infekci.

Idelyn Beliema Effect vaginální tablety obsahují laktobacily a kyselinu mléčnou a díky tomu napomáhají obnově a stabilizaci přirozené poševní mikroflóry. Chrání tak vaginální sliznici před patogeny a zároveň zmírňují symptomy spojené s bakteriální i kvasinkovou vaginální infekcí. Jsou bezpečné pro těhotné i kojící ženy a je vhodné je použít také v průběhu a po léčbě antibiotiky. Idelyn Beliema Effect vaginální tablety jsou volně dostupné v lékárnách.
Balení obsahuje 10 tablet a jeho cena je 259 Kč.

Idelyn Beliema Expert Intim Krém, který byl vyvinut ve spolupráci s gynekology, utišuje a zklidňuje infekcí podrážděné intimní partie. Díky svému komplexnímu a vyváženému složení přináší ženám rychlou úlevu od svědění, podráždění a pálení. Obsahuje měsíček lékařský, který má zklidňující účinek. Dále kyselinu hyaluronovou, která váže vodu a zvlhčuje postižené intimní partie. Vitaminy E a B5 podporují hojení vaginální sliznice. Unikátní prebiotická složka BioEcolia spolu s kyselinou mléčnou pomáhají obnovit přirozenou vaginální mikroflóru a zabraňují tak růstu škodlivých bakterií. Krém je bezpečný pro těhotné i kojící ženy a lze ho užívat i v průběhu a po léčbě antibiotiky. Idelyn Beliema Expert Intim Krém je volně dostupný v lékárnách. Přípravek je určen k zevnímu použití.
Cena je 219 Kč za 50 ml.

Idelyn Beliema Expert Intim Gel, který byl vyvinut ve spolupráci s gynekology, očišťuje a chrání. Díky svému komplexnímu a vyváženému složení je vhodný jak pro každodenní osobní hygienu, tak při akutních problémech. Přináší ženám příjemný pocit svěžesti a čistoty po celý den. Jemně pěnivé látky a výtažek z aloe vera rychle zklidňují zánětem podrážděnou pokožku intimních partií. Unikátní prebiotická složka BioEcolia a kyselina mléčná podporují obnovu přirozené vaginální mikroflóry. Intim Gel je bezpečný pro těhotné i kojící ženy, lze ho užívat i v průběhu a po léčbě antibiotiky. Přípravek je určen k zevnímu použití. Idelyn Beliema Expert Intim Gel je volně dostupný v lékárnách.
Cena je 119 Kč za 200 ml.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha