Přihlásit
header 1000 fit

LEGO® KidsFest poprvé u nás

LEGO® KidsFest poprvé u nás

Dvoutýdenní svátek stavění zasype Prahu sedmi milióny kostiček. V polovině června zažije Praha rodinný festival LEGO® KidsFest. Na malé i velké stavitele čekají unikátní LEGO® stavby, zábavné atrakce, specializované LEGO zóny pro všechny věkové kategorie, soutěže o ceny a hromady kostek k vlastnímu kreativnímu tvoření. První LEGO KidsFest můžete navštívit denně od 13. do 28. června 2015 na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany.

LEGO® KidsFest je celosvětově úspěšný svátek kostiček, her a tvořivosti, kterého se letos dočkají i čeští stavitelé. Na ploše téměř 10 000 metrů čtverečních ohromí milovníky kostek unikátní LEGO® výtvory certifikovaných stavitelů ze zahraničí i českých fanoušků. Desítky specializovaných LEGO zón jako LEGO® DUPLO®, LEGO® Star Wars™, LEGO® Ninjago™, LEGO® Chima™, LEGO® Friends, LEGO® Architecture budou připraveny na nekonečné hodiny stavění. „LEGO KidsFest je dvoutýdenní festival, který je ve střední Evropě ojedinělou akcí nabitou kreativitou a hraním. Ocení ho příznivci složitějších LEGO modelů, celé rodiny i úplně nejmenší, začínající stavitelé. Každý fanoušek LEGO kostiček se u nás pořádně vyřádí a bude odcházet plný zážitků,“ slibuje Petr Břoušek, marketingový manažer společnosti LEGO Trading.

LEGO KidsFest navštíví také certifikovaní stavitelé uměleckých děl z LEGO kostek, jako je Sean Kenney z New Yorku, Dirk Denoyelle z Belgie nebo René Hoffmeister
z Německa, kteří si pro české návštěvníky připravili množství uměleckých děl, jež budou v Praze k vidění poprvé. Že se jedná o ojedinělou akci, dokazuje také množství kostek, které se na realizaci festivalu použije. Pro tvořivé návštěvníky bude k dispozici více než 7 miliónů kostiček LEGO, ze kterých si mohou vytvořit cokoliv, co je napadne.

Festival je otevřený všem stavitelům bez rozdílu věku, je vhodný také pro maminky s nejmenšími dětmi a díky modernímu zázemí nabízí i bezbariérový vstup a množství odpočinkových zón. Pro vyhladovělé milovníky kostek je v areálu připraven dostatečný počet stánků s občerstvením nebo si zde mohou pochutnat
na vlastní svačině. K dispozici bude i speciální LEGO Minikino, obchod nebo zóna pro fanoušky.

LEGO® KidsFest – vše, co potřebujete vědět

LEGO® KidsFest je první rodinný LEGO festival ve střední Evropě. Návštěvní hodiny festivalu, který se bude konat na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech, jsou ve všední dny od 10 do 19 hodin, o víkendu jsou vstupy rozděleny do dvou částí, a to na dopolední vstupy od 9 do 14 hodin a na odpolední vstupy od 14 do 19 hodin.

Vstupenky
Vstupenky na festival je možné zakoupit v předprodeji v síti Ticketpro, popřípadě v místě konání festivalu během jeho průběhu. Denní kapacita vstupu je však omezená. Vstupné se pohybuje v závislosti na místě koupě a dnu návštěvy
od 359 do 449 Kč za osobu, děti do dvou let mají vstup zdarma.

Doprava
Nejpohodlnější doprava do areálu je pomocí linky metra C do stanice Letňany. Je také možné využít pravidelných autobusových linek do stanice Výstaviště Letňany. Třetí možností je doprava vlastním vozem. Parkování automobilů je možné v prostorech areálu, nebo v bezprostřední blízkosti areálu za poplatek.

Organizace na místě
Na místě je možné koupit si občerstvení, zároveň je povoleno konzumovat vlastní jídlo a pití na místech k tomu určených. Případy, kdy se rodiče s dětmi navzájem ztratí, rychle vyřeší náramky pro děti, na něž mohou rodiče napsat své telefonní číslo. Zároveň bude u vstupu označeno místo „Ztracený rodič“.

Pohyb po areálu
Výstaviště je vybavené bezbariérovým přístupem a v jeho prostorech je dostatek oddychových zón a míst k sezení. Zvířata na festivalu nejsou povolena, jedinou výjimku tvoří vodící psi, kteří jsou vítáni. Do areálu je povolen vstup s kočárkem, tudíž se akce mohou zúčastnit i ti nejmenší. Nakrmit je maminky mohou v oddychové zóně LEGO® DUPLO®. Zároveň je možné odložit kočárek v prostorech šatny.

Zázemí
Pro fanoušky bude sloužit i partnerský obchod Bambule, který bude nabízet široký sortiment LEGO produktů včetně nejnovějších stavebnic. Bankomat bude k nalezení ve vstupní hale 1 v prostorech výstaviště.

Další informace a vstupenky najdete také zde:

www.legokidsfest.cz

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha