Přihlásit
header 1000 fit

Maskujte svou cestu k čistší pleti

Maskujte svou cestu k čistší pleti

Představujeme NOVOU masku od Clinique Pore Refining Solutions Charcoal Mask

Seznamte se se svým novým favoritem mezi maskami:

NOVÁ maska od Clinique Pore Refining Solutions Charcoal Mask, cesta k mnohem čistší pleti. První pleťová maska Clinique obsahující aktivní uhlí je kombinací ověřené směsi jílů a rozemletého aktivního uhlí; pleť okamžitě zmatňuje a detoxikuje a zbavuje ji špíny a nečistot.

Byla speciálně vyvinuta pro jemné, nicméně účinné působení, udržující v rovnováze maz absorbující jíly a rozemleté živočišné uhlí s obsahem kyseliny hyaluronové, což pleti zajišťuje příjemný pocit a brání jejímu potenciálnímu vysoušení. NOVÁ maska od Clinique Pore Refining Solutions Charcoal Mask napomáhá k minimalizaci pórů, pleť zmatňuje a zanechává pocit svěží a čisté pleti.

Uvolnění pórů a detoxikace

  • Prášek z aktivního uhlí na bázi bambusu působí jako magnet přitahující mastné částice a znečisťující látky z vnějšího prostředí, a tak pomáhá pleti, aby zůstala čistá a svěží.
  • Montmorillonit je jíl bohatý na minerály, který pomáhá uvolňovat nečistoty, maz a odumřelé kožní buňky ucpávající póry, čímž zmenšuje jejich viditelnost.
  • Kaolínový jíl pomáhá absorbovat nečistoty a maz, čímž pleť čistí a osvěžuje.

Jemná a pod kontrolou

  • K pleti doslova bez pórů napomáhá extrakt z řas, který brání hromadění mazu v pórech a reguluje tvorbu nadbytečného mazu.
  • Kofein, sacharóza a kyselina hyaluronová zanechávají pocit jemné a hladké pleti.

Podrobnosti

Masku nanášejte dle potřeby na vyčištěnou pleť obličeje nebo mastnější T-zóny, neaplikujte v bezprostředním okolí očí. Nechte působit pět až deset minut. Opláchněte teplou vodou. Používejte jednou až dvakrát týdně dle potřeby. Vhodné pro typy pleti 2, 3 a 4.

Testováno na alergii. 100% neparfémováno

Co to znamená? Zaprvé, naše produkty neobsahují žádné alergeny. Dále, každý produkt podrobíme 12 testům na alergii na 600 osobách. Jestliže jen jediná z těchto 7200 aplikací vykáže alergickou reakci, začneme úplně od začátku.

Doporučená cena: 810 Kč/27,50 Eur

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha