Přihlásit
header 1000 fit

Připravte svou pokožku na jaro!Připravte svou pokožku na jaro!

Připravte svou pokožku na jaro!Připravte svou pokožku na jaro!

Zpěv ptáků, první rozkvetlé pupeny a mizející zbytku sněhu nám naznačují příchod nejvoňavějšího ročního období. Než začnete odkládat svršky, připravte na příchod jara i svou pokožku. Kosmetická značka Dermacol představuje cukrové peelingy z řady AROMA RITUAL, které potěší nejen tělo, ale i smysly.

 

Vyhlazující péče cukrových peelingů

Jemný tělový peeling od značky Dermacol šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky prostřednictvím krystalků cukru. Čistí a vyhlazuje pokožku těla a navrací jí vitalitu. Pokožku zanechává zářivou a hedvábně jemnou. Vyberte si jednu ze třech oblíbených vůní z řady Aroma Ritual a nechejte rozpouštět krytalky cukru na svém těle. Doporučujeme aplikovat jedenkrát týdně.

 

Osvěžující tělový peeling VODNÍ MELOUN

Načerpejte novou energii. Sladká vůně vodního melounu osvěžuje a povzbuzuje mysl. Extrakt z melounu hydratuje pokožku a podporuje regeneraci.
Cena: 149 Kč / 200 g

 

Svěží tělový peeling REBARBORA A JAHODY

Oblíbené spojení rebarbory a jahod najdete i v novém peelingu Aroma Ritual. Extrakt z jahod zvláčňuje pokožku, zatímco svěží vůně rebarbory nastartuje tělo i mysl.
Cena: 149 Kč / 200 g

 

Antistresový tělový peeling HROZNY S LIMETKOU

Bojujte proti jarní únavě. Vůně hroznů s limetkou uvolňuje nahromaděný stres po náročném dni a uklidňuje mysl. Olej z hroznových jadérek podporuje regeneraci pokožky a zpomaluje stárnutí.
Cena: 199 Kč / 300 g

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha