Přihlásit
header 1000 fit

PREDATOR PARAZIT Spolehlivě odstraní vši i hnidy

Výskyt vší je častým jevem především v dětských kolektivech, proto je třeba nákaze věnovat velkou pozornost. Úspěšnost odstranění malých parazitů, kteří se usazují ve vlasech, je totiž nejvyšší v prvních stádiích nákazy. Pokud si vaše dítě často sahá do vlasů nebo se škrábe, je dobré vlasy pečlivě prohlédnout. Dětská zařízení na nákazu vší obvykle upozorňují, ale často až v době, kdy je už hodně rozvinutá. Vši může dítě dostat nejen ve škole, ale také na letních táborech nebo jinde, kde je součástí dětského kolektivu. Patří k parazitům s celoročním výskytem, tedy v létě i v zimě, kdy k jejich rychlému šíření navíc pomáhají čepice.
 
Predator Parazit-smallNový přípravek PREDATOR PARAZIT spolehlivě působí proti vším i hnidám. 
Jeho výhodou je vysoká účinnost, příjemná vůně i to, že vlasy nemastí a neslepuje. 
PREDATOR PARAZIT obsahuje směs přírodních silic, které parazity jednoduše udusí. Součástí balení je sérum, které se jednoduše vmasíruje do vlasů. Má účinky jako kondicionér a díky tomu vlasy vyhladí a tak umožní snadné vyčesání vší i hnid speciálním odvšivovacím hřebenem. Následně pak umyjete vlasy šamponem, který je stejně jako sérum a odvšivovací hřeben součástí balení. Sérum i šampon zklidňují pokožku a zabraňují jejímu vysychání i svědění. Snižují lámavost vlasů a zanechávají svěží pocit čistoty.
 Upozornění: sérum i šampon nechte působit minimálně 15 minut a postup doporučujeme opakovat 3xběhem 7 dní.
PREDATOR  PARAZIT je šetrný k dětské pokožce i vlasům, může se tedy aplikovat u malých dětí už od 3 let. 
PREDATOR PARAZIT zakoupíte v lékárnách ve speciálním balení, které obsahuje: sérum 100 ml + šampon 100 ml + odvšivovací hřeben.

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha