Přihlásit
header 1000 fit

Světový den vody v Aquapalace Praha

 V čestlickém aquaparku není o mořské vlny, tobogány a skvělou zábavu nikdy nouze, a proto je ideálním místem, kam můžete s dětmi vyrazit na Světový den vody.  V úterý 22. března  zažijte  v Aquapalace Praha odpoledne plné divoké vodní zábavy, adrenalinu a užijte si aquazorbing nebo virtuální realitu na tobogánu zdarma!

Světový den vody každoročně připadá na 22. března. Ať už patříte mezi milovníky vodních radovánek, virtuální reality nebo netradičních sportovních aktivit jako je aquazorbing, připomeňte si důležitost nejcennějšího přírodního zdroje a dopřejte si perfektní rodinné odpoledne.

Na co se můžete těšit?

Jízda na tobogánu a zároveň průlet Galaxií? Během Světového dne vody mají návštěvníci zdarma možnost vyzkoušet si tobogán MAGIC TUBE, který nabízí jedinečné spojení vodního dobrodružství a virtuální reality, do níž vás přenesou speciální brýle s 360stupňovým pohledem. Během divoké jízdy se tak rázem stanete průzkumníkem nekonečného vesmíru a cizích planet nebo objevíte kouzlo oblohy v podobě bájných nebeských chrámů. Zdarma bude zájemcům k dispozici také oblíbená atrakce v podobě zábavného aquazorbingu, který se těší velké oblibě a zamilují si ho dospělí i děti všech věkových kategorií. 

Více informací najdete na www.aqupalace.cz.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha