Přihlásit
header 1000 fit

Novinka pro fit den

Máme za sebou období velkých změn. Po nekonečné domácí izolaci se většina dětí vrátila do škol, najíždíme na plný pracovní režim a aktivnější jsme i ve volném čase. Konečně můžeme zase sportovat a pomalu se navracíme k normálu. Na jednu stranu je to skvělé, na stranu druhou poměrně náročné. Nezapomeňte pečlivě naslouchat svému tělu a dobře se o něj starat. Kromě kvalitních a čerstvých surovin v podobě hlavních jídel nezapomínejte ani na pravidelné svačiny. S tím vám pomůže novinka na trhu – tyčinka Fit SMOOTHIE křupavé arašídy + zelený čaj.

 

Tyčinku Fit SMOOTHIE vyrábí česká společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina, expert na chuťově a nutričně vyváženou svačinu, který na českém trhu působí již 30 let. Novinka Fit SMOOTHIE křupavé arašídy + zelený čaj doplňuje aktuální kvarteto dalších příchutí a obohacuje jej o zajímavou chuť slaného karamelu. Tyčinka navíc obsahuje extrakt ze zeleného čaje – této ingredienci, oceňované tradičními kulturami, se připisuje spousta pozitivních přínosů. Patří mezi ně například blahodárný vliv na psychiku, stav kardiovaskulárního systému, a dokonce i zlepšení paměti. 

 

 

Nesmíme zapomenout ani na povzbuzující složku v podobě kofeinu. Tyčinka se tak stane vaší malou záchranou, když potřebujete „nakopnout“. A to je v poslední době každou chvíli. Vhledem k obsahu kofeinu není vhodná pro malé děti ani těhotné ženy, ty však mohou bez obav sáhnout po některé z ovocno-zeleninových příchutí Fit SMOOTHIE. Kompaktní náplň všech 5 druhů tyčinek je ukrytá mezi dvěma lehoučkými oplatkami, které se rozplývají na jazyku.

 

A proč si tyčinku Fit SMOOTHIE křupavé arašídy + zelený čaj oblíbíte? Kromě vynikající chuti je skvělým zdrojem postupně se uvolňující energie. Je dobrým společníkem pro sportovní aktivity, náročný den v práci, dlouhé cestování nebo prostě vždy, když si chcete zdravě zamlsat. Má vysoký obsah vlákniny, která podpoří správné trávení,
i vitamínů, minerálů a stopových prvků. Navíc neobsahuje přidané cukry, ani palmový tuk.

 

Novinka pod značkou Fit SMOOTHIE i další produkty z řady Fit jsou v prodeji u všech hlavních maloobchodních prodejců potravin.

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha