Přihlásit
header 1000 fit

OBNOVTE HYDRATACI V REKORDNÍ MÍŘE S HYDRATAČNÍM KRÉMEM KIEHL’S Č. 1: ULTRA FACIAL CREAM

Hydratační krém značky Kiehl’s č. 1 Ultra Facial Cream je od svého uvedení v roce 2005 ikonickým produktem, jeho složení obstálo ve zkoušce času. Na celém světě se ho prodalo přes 40 milionů kelímků, má přes 200 000 zákaznických recenzí a bezpočet stálých zákazníků, kteří jeho hydratační účinky ověřili během svých každodenních dobrodružství: krém Ultra Facial Cream zajišťuje 24hodinovou hydrataci, jedinečné posílení hydratační bariéry a bylo klinicky prověřeno, že přináší 55× rychlejší obnovu kožní bariéry pro zdravěji vyhlížející pleť.

 

Ultra Facial Cream je proslulý po celém světě svým ultra hydratačním složením, které dodává a uzamyká v pleti hydrataci a zanechává ji tak 2,3× hydratovanější, a to dokonce i v nejsušším prostředí. Klinické testy potvrdily, že jeho složení napravuje a zpevňuje hydratační bariéru, povrch pleti zanechává hebčí a hladší na dotek a viditelně zdravější na pohled. Při aplikaci zažívá pleť svěží pocit hydratace bez lepivého či mastného pocitu. Jeho hedvábná textura dokonale připraví pleť na líčení a zároveň jí dodá dlouhotrvající hydrataci, má regenerační účinky na kožní bariéru.

Klinické testy potvrdili, že po 1 týdnu je pleť:

o 18 % HLADŠÍ

o 33 % HEBČÍ

o 11 % ZDRAVĚJI VYPADAJÍCÍ.

 

Vědecká ředitelka značky Kiehl’s Dr. Nancy Ilaya, Ph.D., vysvětluje důležitý význam zachovávání zdravé kožní bariéry: „Zdravá kožní bariéra je zásadní pro zachování ochranné funkce pleti ve vztahu k okolnímu prostředí. Pokud je kožní bariéra schopná rychlejší seberegenerace, lze významně minimalizovat riziko transepidermální ztráty vody, pocitu nepohodlí způsobeného suchostí pleti i potenciální nebezpečí vnějších agresivních vlivů na pleť.“

 

Složení krému obsahuje skvalan získávaný z oliv a ledovcový glykoprotein a pomáhá chránit a napravovat kožní bariéru tím, že doplňuje povrchové lipidické vrstvy pleti a zároveň pomáhá uzamykat v pleti hydrataci a tlumit drsné působení okolního prostředí.

 

Ledovcový glykoprotein: Díky tomuto proteinu získávanému z mořských ledovců uchovává hydrataci v pleti, hydratuje ji do hloubky, a zároveň pomáhá redukovat ztrátu vody z pleti. Ledovcový glykoprotein použitý v krému Ultra Facial Cream je považován za obnovitelný . To znamená, že pokaždé, když je tato ingredience vyrobena k použití v tomto složení, děje se tak bez další extrakce prekurzních mikroorganismů z ledovců. Je to zajištěno tím, že se další buňky mikroorganismů vytvářejí z původních extraktů nabraných při původní expedici, které se uchovávají zmrazené v laboratoři.

 

 

Skvalan získávaný z oliv: oblíbená ingredience produktů Kiehl’s pomáhá tento vysoce pročištěný olej zpevňovat a obnovovat hydratační bariéru pleti.

 

 

             Ultra Facial Cream

28 ml – 460 Kč

50ml – 770 Kč

125 ml – 1420 Kč

 

V prodeji v prodejnách Kiehl’s, ve vybraných parfumeriích Douglas a také online na www.kiehls.cz a www.douglas.cz www.douglas.sk

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha