Přihlásit
header 1000 fit

Aby vám v létě nedošla energie...

ÚSOVSKO FOOD představuje NOVINKU

tyčinku Fit Smoothie v jedinečném složení

 

Léto ťuká na dveře! Čeká nás doba dovolených, ale také hektických přesunů dětí od babičky na letní tábor a zase zpět, balení celé rodiny třeba na týdenní pobyt v České republice či u moře a mnoho dalšího... Mezitím v práci zběsile doháníme poslední resty, abychom si mohli v následujících několika dnech nerušeně odpočinout. Na jídlo už asi moc času nezbývá, zkuste se ale neodbývat. A když síly ubývají, sáhněte po vyvážené svačince, plné energie. Co třeba vyzkoušet novinku – tyčinku Fit Smoothie s lískovými ořechy, kousky pravé čokolády, kofeinem a extraktem ze zeleného čaje...

 

Nová příchuť tyčinky Fit Smoothie vás díky svému složení nakopne, dodá potřebnou energii, a navíc skvěle chutná. Má vysoký podíl vlákniny, které vaše zažívání rozhozené předdovolenkovým stresem jistě ocení. Je přirozeně bezlepková a neobsahuje ani palmový tuk, který je v poslední době ve spojitosti s nejrůznějšími potravinami hojně diskutován.

 

A co stojí za výjimečnou chutí tyčinky? Je to spojení lískových oříšků, jako kvalitního zdroje zdravých tuků a postupně se uvolňující energie, pravé čokolády, jejíž benefity znaly již pradávné civilizace. Věděli jste, že čokoláda dokáže zlepšit náladu, bojovat s vysokým tlakem i cholesterolem?!

 

Velmi originální chuť dodává tyčince extrakt ze zeleného čaje. I tomu se připisují mnohé blahodárné vlastnosti, jako je zlepšení stavu kardiovaskulárního systému, pozitivní působení na psychiku, a dokonce zdokonalení krátkodobé a dlouhodobé paměti.

Nová tyčinka Fit Smoothie je unikátní svými povzbuzujícími složkami. Bude se vám tedy hodit například na dlouhé cestě v autě, při nabitém dni, v práci nebo pokaždé, když vám dojde energie. Obsahuje také kofein. Nemusíte se však bát, že byste si s konzumací tyčinky museli odříct svůj oblíbený šálek kávy. Jedna tyčinka obsahuje přibližně 64mg kofeinu – do bezpečné denní dávky v hodnotě 300mg se tak vejdete i s několika kafíčky.

 

Dávka energie s vynikající chutí se bude v období dovolených hodit. Nezapomeňte si tyčinku přidat do vozíku při dalším nákupu ve vašem oblíbeném supermarketu. Udělá tak skvělou službu dospělým … děti a těhotné ženy, pro obsah kofeinu, by ji měly z jídelníčku vynechat a sáhnout po jiné, chuťově dobré, müsli tyčince z velkého portfolia Fit.

 

Další informace o kompletním portfoliu značky Fit naleznete na webových stránkách www.tycinkafit.cz.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha