Přihlásit
header 1000 cestujeme golf

MONETA Money Bank generálním partnerem Czech PGA Tour 2017

MONETA Money Bank generálním partnerem Czech PGA Tour 2017

MONETA Money Bank se stala generálním partnerem prestižní série golfových turnajů Czech PGA Tour, kterou pořádá Profesionální golfová asociace hráčů a učitelů golfu v ČR (PGAC). Letošní ročník MONETA Money Bank Czech PGA Tour 2017 začíná 13. května na golfovém hřišti Austerlitz Golf Resort ve Slavkově.

„MONETA aspiruje být českým šampionem pro profesní živnosti a podnikatele. Věříme, že etiketa, precizní výkon, soustředěnost a fair play v golfu jsou velmi konzistentní s hodnotami, které MONETA ctí a přenáší do financování a služeb poskytovaných právě těmto klientům. Právě proto chceme být součástí této prestižní a významné soutěže,“ říká Tomáš Spurný, generální ředitel a předseda představenstva MONETA Money Bank.

Spolupráce MONETA Money Bank a PGAC zahrnuje řadu marketingových aktivit od uvedení jména MONETA Money Bank v názvu tohoto ročníku golfového turnaje přes umístění loga na vestách caddies až po prezentaci banky v reklamní kampani mediálních partnerů MONETA Money Bank Czech PGA Tour 2017.

MONETA Money Bank je vedoucí českou bankou na trhu spotřebitelského financování a rozvíjející se bankou v segmentu malého a středního podnikání v České republice. Banka financuje i automobily, stroje a další techniku. MONETA Money Bank je rovněž i jednou z největších společností obchodovaných na pražské burze, kam vstoupila v květnu 2016.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha