Přihlásit
header 1000 cestujeme golf

LET zahajuje novou kvalifikační soutěž v Kambodži

LET zahajuje novou kvalifikační soutěž v Kambodži

Golfistky nejen z Asie, ale z celého světa budou mít novou možnost připojit se ke světovým hráčkám nejvyšší třídy na světové golfové scéně a učitě uvítají zprávu, že Ladies European Tour vyhlásila nový kvalifikační turnaj v Angkor Golf Resort v Siem Reap v Kambodži.

Tato akce se bude konat v termínu 19.-22. října 2016 jako jeden ze čtyř kvalifikačních turnajů pro Lalla Aicha Tour School. Finále se uskuteční v Maroku od 17. do 21. prosince 2016.

V komentáři k nové tříleté dohodě LET CEO Ivan Khodabakhsh řekl: "Lalla Aicha Tour School je součástí strategie vytvořit jasné podmínky pro cestu od amatérské k profesionální hře a jsme potěšeni, že ve spolupráci s Angkor Golf Resort posouváme spolupráci ma novou, vyšší úroveň a poskytujeme talentům v Asii snadný přístup k fantastickým možnostem. "

Nadějné hráčky Ladies European Tour budou soutěžit čtyři kola na výnikajícím mistrovském golfovém hřišti, navrženém evropskou legendou Sirem Nickem Faldo, v Angkor Golf Resort, který má výhodnou polohu, je pouhých pět minut od mezinárodního letiště Siem Reap a 10 minut od slavného chrámu Angkor Wat . Kambodža představuje nadějný trh s golfovou turistikou a tato událost potvrdí, že resort Angkor Golf Resort i se svým zázemím je světovou třídou. Obdržel velké množství ocenění od svého otevření v roce 2008.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha