Přihlásit
header 1000 cestujeme golf

PGA Catalunya Resort

PGA Catalunya Resort, poblíž Girony, nadále získává velké uznání a důkazem toho je, že byl znovu vyhlášen nejlepším golfovým hřištěm Španělska na World Golf Awards 2018 a umístíl se na 4. místě mezi 100 nejlepšími golfovými hřišti kontinentální Evropy.

Rok 2018 byl také uspěšným pro 5* hotel Camiral, který zajišťuje ubytování v resortu. Za svůj interiérový design vytvořený studiem Lázaro Rosa-Violán, získal ocenění v kategorii "Nejlepší hotelové interiéry Španělska" a opravy Clubhouse byly nazvány časopisem Golf Inc nejlepšími mezi Renovacemi Clubhouse roku 2018.

2.-PGA-Catalunya-Resort---Award-winning-Clubhouse-Caffe-Club

3.-PGA-Catalunya-Resort_Hotel-Camiral-Lounge-area.jpg

Kromě prvotříního a špičkového golfového zázemí se PGA Catalunya Resort rychle stává jednou z nejlepších evropských destinací v oblasti luxusního životního stylu s 300 hektarovým zalesněným pozemkem, který nabízí několik možností stravování, nejmodernější sportovní a rekreační zařízení, přírodní procházky a jízdy na kole, dobrodružné výlety a mnoho dalšího. Není možné opomenout že se resort nachází v dosahu okouzlující Girony- skutečného historického klenotu, pulsujícího velkoměsta Barcelony a ohromujících pláží na pobřeží Costa Brava.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha